Після спільного відпочинку Бен Аффлек розійшовся з моделлю Playboy - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор вирішив докорінно змінити своє життя.

Американський актор та режисер Бен Аффлек, який лікувався від алкоголізму, схоже вирішив взятися за голову, не тільки стосовно алкоголю, але і швидкоплинних зв'язків.

Як повідомляє People, актор розійшовся з 22-річною моделлю Playboy Шоною Секстон через кілька днів після того, як провів з нею відпустку в Монтані. Крапку в романі вирішив поставити сам Бен. 

За словами інсайдера близького до Аффлека, наразі він зайнятий тільки своєю сім'єю і реабілітацією після проблем з алкоголем. Стосунки з Шоною заважають йому присвятити всього себе цим речам.

"Не можна сказати, що вони "розійшлися", тому що їхні стосунки були випадковістю. Йому подобалося проводити з нею час, але зараз він сконцентрований на роботі над собою. Він абсолютно точно буде зустрічатися з кимось в майбутньому, але не зараз: зараз його пріоритети - сім'я і здоров'я", - заявив інсайдер, близький до актора.

За його словами, Бену подобалося проводити час із 22-річною дівчиною, але зараз він розставив пріоритети, де їй місця не виявилося. Однак за словами інсайдера не виключено, що Аффлек зможе повернутися до дівчини в разі успішного проходження реабілітації.

В оточенні актора заявили, що той працює над собою щодня і робить все від нього залежне. Його сім'я і друзі завжди з ним, навіть Дженніфер Гарнер.

Нагадаємо, нещодавно Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер офіційно розлучилися.  Однак статус холостяка Бен Аффлек отримає не раніше, ніж суд розгляне остаточні деталі розлучення. А саме, визначення місця проживання трьох дітей пари - 2-річної Вайолет, 9-річної Серафіни і 6-річного Самуеля, розділ майна, що оцінюється в 190 мільйонів доларів, і визначення суми аліментів, які Аффлек повинен буде виплачувати своїй колишній дружині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції