Після тривалого мовчання "Табула Раса" зняли стильний кліп про красу Києва

Відеоробота базується на неповторних пейзажах столиці України.

Відома українська рок-група "Табула Раса" представила новий оригінальний кліп.

Шанувальники колективу кілька років чекали нових пісень від своїх фаворитів, але саме зараз Олег Лапоногов вирішив випустити у світ черговий хіт у своїй звичній манері - легкій і одночасно задумливій.

Табула Раса клип_1

Лідер колективу відповідально підійшов до ідеї нового кліпу на пісню "Время как писок" і вирішив довірити знімання молодому режисерові з нестандартним мисленням - Karabas Mykhailoff. Завдяки цьому тандему телеглядачі і користувачі Інтернету зможуть побачити справді гідну картинку зі змістом.

Табула Раса клип_2

Нова відеоробота від гурту "Табула Раса" оповідає простими категоріями про те, як важливо жити тут і зараз, як стрімко може змінюватися пейзаж за вікном і головне - встигнути насолодитися кожною окремою миттю, отримавши максимальне задоволення. Доповнити ідею кліпу Олегу Лапоногову допомогли неймовірні пейзажі української столиці. На думку музиканта, іноді варто зупинитися і відчути момент, можливо навіть сфотографувати його, що і робить у кліпі Олег - фотографуючись з перехожими.

Табула Раса клип_4

Пісня "Время как песок" - це композиція з майбутнього альбому, над яким зараз працює фронтмен гурту Олег Лапоногов. Музикант ретельно відбирає кожну пісню для нової платівки і саме на пісню "Время как песок" було прийнято рішення зняти кліп серед всіх треків, які увійдуть в наступний альбом.

Нагадаємо, у своєму арсеналі колектив "Табула Раса" має десять студійних альбомів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: