Після викидня дружина Алека Болдвіна знову втратила дитину

Після викидня дружина Алека Болдвіна знову втратила дитину

Сумну звістку жінка повідомила у фотоблогу.

У родині голлівудського актора Алека Болдвіна знову сталося горе.

Як повідомила 35-річна дружина зірки Гіларія Болдвін, вона знову втратила дитину. Це сталося за пів року після того, як у жінки був викидень. Сумну звістку дружина Алека повідомила у своєму Instagram.

Вона записала відео, на якому постає разом із шестирічною донькою Кармен.

"Нам дуже сумно ділитися з вами тим, що ми дізналися сьогодні: наша дитина померла на терміні в чотири місяці. Ми також хочемо, щоб ви знали, що попри те, що зараз ми не в порядку, все буде добре. Нам дуже пощастило, що у нас четверо здорових дітей, і ми завжди про це пам'ятаємо", - таким текстом Гіларія супроводила відео.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are very sad to share that today we learned that our baby passed away at 4 months. We also want you to know that even though we are not ok right now, we will be. We are so lucky with our 4 healthy babies—and we will never lose sight of this. I told Carmen and took this so I could send it to Alec. I guess this is a good way to share it with you too. I told her that this baby isn’t going to come after all...but we will try very hard to give her a little sister another time. I’m really devastated right now...I was not expecting this when I went to my scan today. I don’t know what else to say...I’m still in shock and don’t have this all quite clear. Please no paparazzi...that’s all I ask ❤️

Публикация от Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Також, судячи з посту, жінка не змогла повідомити жахливу новину Алеку особисто, тож вирішила, що він дізнається про це з її посту.

"Я розповіла про це Кармен і взяла її, щоб надіслати це Алеку. Я думаю, це гарний спосіб поділитися цим з тобою. Я сказала їй, що ця дитина не народиться, але ми дуже постараємося подарувати їй маленьку сестричку іншим разом. Я дійсно спустошена зараз. Я не очікувала цього, коли ходила сьогодні на скрінінг", - продовжила Гіларія.

Вона також попросила папараці не турбувати її у цей складний момент і додала, що вона сказала все, що могла.

Алек Болдвін з дружиною_1
Associated Press
Алек Болдвін з дружиною та дітьми

Нагадаємо, що у Алека та Гіларії Болдвін четверо дітей – одна донька і троє синів. На початку квітня цього року жінка повідомила, що вагітна вп'яте. Однак вже за тиждень сповістила, що втратила дитину.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів