Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після викидня дружина Алека Болдвіна знову втратила дитину

Сумну звістку жінка повідомила у фотоблогу.

У родині голлівудського актора Алека Болдвіна знову сталося горе.

Як повідомила 35-річна дружина зірки Гіларія Болдвін, вона знову втратила дитину. Це сталося за пів року після того, як у жінки був викидень. Сумну звістку дружина Алека повідомила у своєму Instagram.

Вона записала відео, на якому постає разом із шестирічною донькою Кармен.

"Нам дуже сумно ділитися з вами тим, що ми дізналися сьогодні: наша дитина померла на терміні в чотири місяці. Ми також хочемо, щоб ви знали, що попри те, що зараз ми не в порядку, все буде добре. Нам дуже пощастило, що у нас четверо здорових дітей, і ми завжди про це пам'ятаємо", - таким текстом Гіларія супроводила відео.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are very sad to share that today we learned that our baby passed away at 4 months. We also want you to know that even though we are not ok right now, we will be. We are so lucky with our 4 healthy babies—and we will never lose sight of this. I told Carmen and took this so I could send it to Alec. I guess this is a good way to share it with you too. I told her that this baby isn’t going to come after all...but we will try very hard to give her a little sister another time. I’m really devastated right now...I was not expecting this when I went to my scan today. I don’t know what else to say...I’m still in shock and don’t have this all quite clear. Please no paparazzi...that’s all I ask ❤️

Публикация от Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Також, судячи з посту, жінка не змогла повідомити жахливу новину Алеку особисто, тож вирішила, що він дізнається про це з її посту.

"Я розповіла про це Кармен і взяла її, щоб надіслати це Алеку. Я думаю, це гарний спосіб поділитися цим з тобою. Я сказала їй, що ця дитина не народиться, але ми дуже постараємося подарувати їй маленьку сестричку іншим разом. Я дійсно спустошена зараз. Я не очікувала цього, коли ходила сьогодні на скрінінг", - продовжила Гіларія.

Вона також попросила папараці не турбувати її у цей складний момент і додала, що вона сказала все, що могла.

Алек Болдвін з дружиною_1
Associated Press
Алек Болдвін з дружиною та дітьми

Нагадаємо, що у Алека та Гіларії Болдвін четверо дітей – одна донька і троє синів. На початку квітня цього року жінка повідомила, що вагітна вп'яте. Однак вже за тиждень сповістила, що втратила дитину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції