Після знімань однієї зі сцен кліпу Пономарьова екс-NIKITA Нана півгодини плакала

Артист не очікував такого драматизму від співачки.

Український співак Олександр Пономарьов, який днями представив новий кліп із екс-солісткою NIKITA Наною, був вражений її акторськими здібностями, йдеться у "Світському житті".

Зірка пригадав, що після знімань сцени із криком наречена Квінти ще довго не могла заспокоїтися.

Із нареченим новоспеченої діджейки, Русланом Квінтою, перед початком знімального процесу Олександр не спілкувався.

ВідеоОлександр Пономарьов довів до істерики наречену Руслана Квінти

"Нана ж була раніше у групі, достатньо розкутій. Я так собі думав, ну Нана, NIKITA, красива дівчина. Я не очікував, що вона може бути такою драматичною актрисою. Після сцени отої, де вона кричить в квартирі, вона ще півгодини ридала. Тобто, настільки глибоко", - пригадує виконавець.

Стосовно власного зовнішнього вигляду, попри молодіжний одяг та захоплення їздою на мотоциклі, зірка каже відверто: не намагається бути молодшим.

"Я не моложуся, мені 44 роки виповнилося. Я почуваюся дорослим чоловіком, який розуміє, що йому потрібно. Не намагаюся бути молодшим, ніж я є", - зазначив артист.

Цього літа Олександр із сином багато відпочивали та накатали автівкою тисячі кілометрів. За словами співака, дорога для них була не виснажливою.

Нагадаємо, 19-річна донька Олександра Пономарьова розповіла, чому з неї не вийшло співачки. Євгенія досі перебуває у пошуку свого покликання у житті.

Залиште свій коментар