Пісня Jerry Heil здобула перемогу у престижному музичному онлайн-конкурсі

Автор
Валерія СулимаВалерія Сулима
Дата публікації
Перегляди
1627
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пісня Jerry Heil здобула перемогу у престижному музичному онлайн-конкурсі

Jerry Heil / Фото: https://www.instagram.com/thejerryheil/?hl=uk

На зірку чекає подорож до США.

Українська співачка Jerry Heil, яка нещодавно разом з фанатами заспівала пісню про Україну, стала переможницею відомого музичного онлайн-конкурсу.

Так, виконавиця взяла участь в Djooky Music Awards, який відбувається щоквартально. Співачка перемогла у літньому сезоні - Summer 2021 Season.

Jerry Heil зареєструвалася на онлайн-платформі Djooky та подала свою пісню Cheers на конкурс.  Співачка набрала найбільшу кількість голосів та перемогла. Тепер на неї чекає поїздка до США та повний цикл студійної роботи над піснями в студії Capitol Records в Лос-Анджелесі, де зазвичай записуються світові знаменитості.

"Ми це зробили! Я перемогла! Кожній і кожному, хто голосував, такий низький уклін! Ми сила! Ви у мене дуже потужні! Мої люди! Дякую, що ви є", - поділилася радісною новиною Jerry Heil.

Зазначимо, що конкурс Djooky Music Awards був створений 2020 року Андрієм Даховським та Браяном Малуфом. За весь час у Djooky Music Awards вже взяли участь понад 13 тис музикантів з 125 країн.

Переможці конкурсу обирають або поїздку до США на звукозаписну студію, або приз – 20 тис доларів.

Нагадаємо, Jerry Heil часто тішить шанувальників своєю творчістю. Нещодавно співачка опублікувала цікавий кліп на нову пісню "ТукТукТук".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1627
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація