Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Півфінал "Ліги сміху": Полякова поцілується з капітаном "Стояновки", а Зеленський влаштує реп-батл

Сьогодні відбудеться півфінальна гра, темою якої стануть 4 стихії.

Трансляція півфіналу четвертого сезону проекту "Ліга сміху" відбудеться вже сьогодні!

Цього разу темою гумористичного конкурсу стануть чотири головні земні стихії. У цій грі тренери Надя Дорофєєва, Ігор Ласточкін і Стас Боклан відпочиватимуть, оскільки їхні команди вже залишили сезон.

Ліга Сміху_1
прес-служба каналу "1+1"

Виступ команди "Стадіон Діброва" буде присвячений темі "повітряної" стихії, а тренер Юрій Ткач активно допомагатиме хлопцям. Так, зірка "Одного разу під Полтавою" виступить в образі Валерія Леонтьєва з пародією на пісню "Дельтаплан".

Ліга Сміху_3
прес-служба каналу "1+1"

Також команда в своєму незвичайному стилі розіграє ситуацію в маршрутці і покаже спроби самогубців викинутися з даху.

Команда "Готель 72" буде підкорювати "землю" і представлить свій варіант того, як жили наші предки за часів Київської Русі. Тренер команди Влад Яма зіграє суворого монгольського хана, а капітан команди в образі князя київського захищатиме Київ табуретками.

Ліга Сміху_6
прес-служба каналу "1+1"

"Стоянівка", як досвідчені факіри, майстерно підпорядкують "вогонь", а їхній тренер Оля Полякова допоможе команді в образі триголового змія-Горинича. Вогнику виступу додадуть "полум'яний" тверк, фаєр-шоу, а палкий поцілунок Олі Полякової з Іваном Люленовим і зовсім підірве зал Жовтневого.

Також команда в своєму стилі продовжить жартувати про молдавсько-сільське життя, і розкаже, як насіння допомагає "не спалитись" у стресовій ситуації.

"Луганська збірна" буде розкривати тему "вода". Тренер Євген Кошовий в образі рятівника Малібу покаже нову методику штучного дихання "сміх в рот", поміркує про сенс життя в образі черв'яка, підвішеного на гачок, і постане в напівоголеному образі героїні з "5 елементу", красуні Лілу.

Ліга Сміху_5
прес-служба каналу "1+1"

Також команда покаже свою версію Памели Андерсон, пародію на кліп групи KAZKA "Плакала", а ще спробує розкрити тему гарячої води в костюмах бойлерів.

Ліга Сміху_4
прес-служба каналу "1+1"

Несподіваним експериментом для проекту стане конкурс в стилі Versus Battle, де учасники команд в жанрі реп-батлів змагатимуться в живому словесному протистоянні. Все буде жорстко, без образ, в риму і, головне, смішно, а у кожного суперника буде можливість продемонструвати свою дотепність, винахідливість і кмітливість. Але без жорстких жартів все-таки не обійдеться.

Третій обов'язковий танцювальний конкурс допоможе розкрити команди з іншого боку, дозволивши кожній показати свої підготовлені номери і таланти.

Ліга Сміху_10
прес-служба каналу "1+1"

"Готель 72" дозволить журі управляти своїми тілами, "Луганська збірна" покаже концерт Олега Винника очима чоловіків, "Стадіон Діброва" вразить дивним контемпом, а "Стоянівка" покаже молдовську версію шоу "Танці з драбинами".

Ліга Сміху_8
прес-служба каналу "1+1"

Чи буде фінальний батл, чи змінить він хід гри і хто все-таки побореться за кубок у фінальній грі, ви дізнаєтеся сьогодні о 20:15 на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції