Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Півфіналісти "Танців з зірками" постали на сторінках українського глянцю

Зіркові танцівники та їхні партнери прикрасили одразу чотири обкладинки одного випуску журналу.

Вперше журнал "VIVA!" присвятив одразу чотири обкладинки одного випуску зіркам оновлених "Танців з зірками" Наталі Могилевській та Ігору Кузьменку, Наді Дорофєєвій та Євгену Коту, Юрію Ткачу та Ілоні Гвоздьовій, а також Ахтему Сеітаблаєву та Олені Шоптенко.

В новому номері півфіналісти легендарного проекту відверто розповіли про свій шлях у шоу, переломні моменти на паркеті, а також поділились цікавими подробицями, які залишись за кадром.

Так, Наталя Могилевська вперше зізналась, що свою перемогу вважає спільною не тільки з Ігорем Кузьменком, але й своїм партнером у першому сезоні "Танців з зірками" Владом Ямою. А також поділилась, хто став її справжнім другом за кулісами проекту:

"В одному з ефірів Юра Ткач дуже підтримав мене. Я була розібрана: весь тиждень був надскладним і зовсім не було настрою виходити на паркет. Тоді Юра пожартував: "Наталко, а ти знаєш, що у тебе найкрасивіші ноги на паркеті?". Ось так ми з ним і подружилися. З приводу перемоги: вона не тільки моя з Ігорем, але і наша з Владом, тому що саме Влад навчив мене танцювати",- сказала Наталя.

Танці з зірками_4
viva.ua
Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко

Своєю чергою, Надя Дорофєєва зізналась, що відчувала, опинившись за крок до перемоги, а також поділилась, що перші тренування з Євгеном Котом зривала своїми жартами:

"Опинитися в фіналі цього шоу для мене вже перемога. З Женею у нас було повне взаєморозуміння та величезне поле для тролінгу. Наприклад, коли я намагалася робити свої перші підтримки, замість того, щоб елегантно застрибнути на партнера, я виглядала незграбним і смішним крабиком".

Танці з зірками_3
viva.ua
Надя Дорофєєва та Євген Кот

Ахтем Сеітаблаєв розповів, що після фіналу "Танців з зірками", у якому Олена Шоптенко та режисер виконали кримськотатарський танець "Хайтарма", танцівниця стала справжньою душею Криму:

"Після фіналу я отримав неймовірну кількість позитивних відгуків від кримських татар: "Ти передай Олені, якщо вона до нас в Бахчисарай, Євпаторію або Сімферополь приїде – ми їй влаштуємо такий прийом, якого вона ще в житті не бачила". Я попереджав Олену, що наш танець дивитимуться всі мої співвітчизники не тільки на материковій Україні, але і в Криму. Я розумів, який шалений тиск всередині відчувала Олена: вона танцює для цілого народу, який зараз перебуває в окупації. Але вона впоралася блискуче", - сказав Ахтем.

Танці з зірками_2
viva.ua
Олена Шоптенко та Ахем Сеітаблаєв

Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова стали фаворитами "VIVA!". В інтерв’ю Юрій зізнався, що заради постановки з мультфільму "Нікчемний я" по-справжньому поголив голову:

"Для того, щоб номер був ідеальним, звичайно ж, крім носа, потрібна була ще й лисина. А оскільки я не зовсім голомозий, це було для мене справжнім викликом: голитися чи ні? Я радився з режисерами, запитував у дружини, все сумнівався: можливо надіти якусь шапочку, яка імітує лисину, було б трохи не те. Останнє слово було за продюсером шоу Вовою Завадюком. Він сказав: "Звичайно, голитися!". І так я позбувся свого улюбленого чубчику", - сказав Юрій Ткач.

Танці з зірками_5
viva.ua
Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова

Одразу чотири обкладинки глянцю будуть урочисто представлені 15 листопада на "VIVA!Бал".

Нагадаємо, що після рекордних рейтингів оновлених "Танців з зірками" телеканал "1+1" продовжив легендарний проект на другий сезон, який глядачі побачать вже наступної осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції