"Плачуча мільйонерка" Юсупова не витрачає гроші на зачіски, а робить їх власноруч

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Плачуча мільйонерка" Юсупова не витрачає гроші на зачіски, а робить їх власноруч

Світська левиця певна - кучері пасують їй більше, ніж пряме волосся / ТСН.ua

Вона не лінується щодня завивати собі кучері.

Світська левиця Наталя Юсупова зізналася, що її розкішні зачіски - справа її ж рук і дала майстер-класс зі створення звабливих кучерів, йдеться у сюжеті "ТСН. Особливе".

Послугами стилістів Наталя Ветвицька не користується і називає себе фахівцем із бігуді. Своє неслухняне цупке волосся вона жодного разу не фарбувала, проте стільки разів його завивала, що може зробити собі гарні кучері дуже швидко.

"У нас дивна реакція на бігуді. Усі починають сміятися. Та навіть зірки світового масштабу фотографуються у бігудях", - повідомила левиця, демонструючи цілий арсенал бігуді.

Юсупова використовує звичайнісінькі бігуді з супермаркету за 38 гривень і стверджує, що головне - не знаряддя, а майстерність.

"Тут ціла система:  я кручу на вологе волосся. Це важливо. А наприкінці завжди сушу. Кожну, кожну прядку", - навчає Наталя.

І робить вона це дуже швидко – за десять хвилин вона вплітає у бігуді сорок майбутніх кучерів.

Нагадаємо, нещодавно Наталя Юсупова зізналася, що зробила собі пластику грудейЗа словами жінки, після того, як вона два з половиною роки годувала сина грудьми, у неї не лишилося іншого вибору.

Наступна публікація