"Плани мало не зламалися": Дмитро Комаров розповів, як романтично освідчувався дружині

"Плани мало не зламалися": Дмитро Комаров розповів, як романтично освідчувався дружині

Фото: instagram.com/komarovmir

Ведучий поділився подробицями визначної події.

Ведучий програми "Світ Навиворіт" Дмитро Комаров розповів, як освідчувався своїй дружині Олександрі Кучеренко.

На своїй сторінці в Instagram відомий телемандрівник поділився подробицями та опублікував знімки, зроблені під час заручин пари.

Так, за словами Дмитра він вирішив освідчуватися коханій на висоті.

Фото: instagram.com/komarovmir

Знаючи мене, зрозуміло, що освідчитися в ресторані при свічках - не мій стиль. Треба екстремальніше. Як у початківця-авіатора, у мене багато товаришів-пілотів, для яких не проблема по дружбі влаштувати політ хоч на реактивному літаку з вищим пілотажем. Тому я вирішив, що освідчуся коханій зроблю в прямому сенсі слова - на висоті

пригадав ведучий

Так, як зауважив Комаров було вирішено освідчуватися під час польоту на вертольоті. Та оскільки стосунки пари трималися у найсуворішій таємниці, то навіть пілоту Дмитро не повідомив причину свого звернення.

Я телефоную своєму товаришеві Сергієві Нікіфорову, у якого в центрі Києва вертодром Кyivchallenge..."Сергію, мені потрібно 40 хвилин гарного польоту, а потім зависнути в шикарному місці. Тільки, пліз, причину не питай", - запитав я. "Чекаю в будь-який день, коли буде погода. Причину не питаю", - відповів Сергій

розповів Дмитро
Фото: instagram.com/komarovmir

Як пригадав Дмитро, в той день він сказав Саші, що вони їдуть гуляти. А коли підвів кохану до вертольота - у неї був шок, оскільки раніше Саша ніколи на ньому не літала. Однак не обійшлося і без несподіванок, які ледь не зламали плани ведучого.

Сергій запитав одне: куди садимо дівчину - на переднє або заднє сидіння. І ось тут мої плани мало не поламалися. Я хотів вручити обручку без свідків, на задньому сидінні. Але водночас, сто разів літав на вертольоті під час експедицій, знав: з переднього вид зовсім інший. Особливо в новенькому Robinson 66 з панорамною кабіною. Відкликаю Сергія в бік і прошу: "Давай спочатку Сашу посадимо попереду, пролетимо над Дніпром уздовж Києва, покружлявши над Межигір'ям, розвернемося над Київським морем, повернемося і сядемо. А потім одразу пересадимо Сашу назад і знову злетимо. Треба зависнути в найкрасивішій точці з видом на Лавру, Печерськ, Дніпро і весь Київ. І повисіти хвилинку. Тільки причину не питай"

зазначив мандрівник
Фото: instagram.com/komarovmir

За словами Дмитра політ був у них фантастичним, пілот зробив все так, як його попросив Комаров. Але в той момент, коли Олександра подумала, що політ закінчено, її чекало освідчення.

Фото: instagram.com/komarovmir

Саша думала, що політ закінчено, але раптом я подаю їй руку і прошу сісти ззаду. Злітаємо знову. Над мостом Патона, підібравши ідеальний вид, Сергій зависає і подає мені сигнал. Щоб пілот нічого не чув, прибираю гарнітуру. Шум двигуна. Розмовляти неможливо. Я без слів дістаю з кишені кільце і показую Саші, поглядом запитавши - так? Що було далі - ви знаєте

підсумував Дмитро

Шанувальники підтримали у коментарях ідею Дмитра з оригінальним освідченням у повітрі та побажали парі ще більше кохання та щастя.

  • Дімо, ви молодець з великої літери. Такий щирий, такий талановитий. Приємно спостерігати за вашими експедиціями, вашим життям. Це так прекрасно, що ви знайшли свою половинку. Дай бог вам любові на довгі роки, і звичайно ж, діточок
  • Дмитро, ви дуже дивовижна людина. Зараз велика рідкість зустріти таких романтичних і щиро люблячих людей. Щастя вам!
  • Які ви молодці і вчинок оригінальний! Дай Бог вам здоров'я
  • Чудова романтична історія. Щастя вашій родині!

Нагадаємо, днями Дмитро Комаров розповів, як разом з дружиною Олександрою Кучеренко побував в Західній Україні, куди його запросили на авіазліт.

Повʼязані теми:

Наступна публікація