Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пластичний хірург розсекретив пластику губ у Джолі, Байрак і Лободи

Серед зірок спостерігається масова губоманія.

Голлівудська акторка Анжеліна Джолі збільшила верхню губу, а в режисерки Оксани Байрак вона виросла після пластики на носі, йдеться в "ТСН. Особливе".

Їх колють голками, накачують силіконом, щоб згодом, коли рот стає величезним, сказати - це багатство від природи.

"Про що ви говорите? Просто запитайте чоловіків, які цілують мої губи: чи силіконові вони? Ні. Просто були такі моменти: опускався ніс через травму, і змінювалося на обличчі все. Зараз дякуюючи пластичному  хірургу, який відновив мій ніс, підняв мою прекрасну губу. Вони справжні", - завірила режисерка Оксана Байрак.

Українська співачка Альона Лоран зробила 15 ін'єкцій в ім'я Анжеліни Джолі. Українська світська левиця не приховує: збільшувала губи, щоб бути схожою на голлівудську зірку. Та, до речі, так і не зізналася, що її вуста не цілком природні. Пластичний хірург з 13-річним стажем викриває акторку.

"Так, робила. Верхню губу. Тому що у неї нижня своя. У неї була диспропорція - нижня повна, верхня - занадто мала", - розсекретив голлівудську красуню лікар Володимир Пірус.

А от перукар Валентин Стародуб знає, що таке зробити ін'єкцію у губи. Перукар збільшив вуста 5 років тому, відколи почав працювати із зірками. Бо певен, що стиліст має виглядати принаймні не гірше за клієнта.

Відео Пластичний хірург відкриває подробиці пластики губ відомих зірок

Результатом Валентин лишився задоволений. І запевняє, ті, хто його вуст торкається - теж не скаржаться.

"Вони на відчуття такі ж м'які, такі ж солодкі, як і ваші. Я не шкодую, що збільшив губи. Вони досить природні і не надають жодного дискомфорту", - розповів перукар.

А от Альона Лоран про скоєне гірко шкодує. Дівчина мріє повернути губам природній вигляд, та вже не може. Хоча, каже, коли нарощувала, лікарі запевняли, що ін'єкція діє лише рік.

Нагадаємо, днями хірург назвав найвдалішою пластику в Таїсії Повалій, а найгіршою – в Ірини Білик. Іван Маньєро прокоментував, чи вдало українські зірки робили собі операції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції