Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Племінниця Ротару Sonya Kay розповіла, як  гуляла на весіллі подруги в Індії

Співачка поділилася враженнями від індійського весілля.

Українська виконавиця Sonya Kay, яка зізналася, що у неї спільного з Бредом Піттом, розповіла, як вона їздила на весілля до Індії, йдеться у "Світському житті".

Племінниця Софії Ротару була головною дружкою на індійському весіллі у своєї найкращої подруги, з якою вона вчилася в Лондоні.

"Для мене був такий хаос. Дуже багато людей було на весіллі - десь 500, і всіх треба було заохочувати, піднімати всім настрій, тому це все було дуже класно", - поділилася враженнями артистка.

Найбільше зірку здивувало те, що на весіллі у них не було конкурсів.

В обов’язки дружки входило допомагати готуватися нареченій до весілля.

"Я прокидалася о 5 ранку, вішала на неї гірлянди, прикраси, одягала її. Треба було дивитися, як правильно роблять це", - повідомила виконавиця.

ВідеоПлемінниця Софії Ротару співачка Sonya Kay стала дружкою на весіллі в Індії

Нещодавно Sonya Kay була на весіллі у своєї подруги в Індії у якості дружки. Співачка розповіла, які зобов’язання в індійських дружок порівняно з українськими. Також Софія розповіла про головні атрибути наречених та національні страви на весіллі. Чи навчилася співачка сама вдягати на себе сарі – дивіться в сюжеті.

Племінниця Софії Ротару співачка Sonya Kay стала дружкою на весіллі в Індії

Sonya Kay також розповіла, що нареченій на руках та ногах малюють тату хною. У тату на руці шифрують ім'я чоловіка, яке наречена має знайти. Хоча її подрузі не вдалося його знайти.

На весіллі співачка приміряла декілька сарі, які на неї одягали спеціальні люди, бо самій цього робити не можна.

"Це було дуже круто, але незручно ходити, тому що ти маєш ходити маленькими кроками, щоб не задіти сарі. Воно прикріплюється однією шпилькою і замотується", - поділилася артистка.

Sonya Kay

Sonya Kay зізналася, що для неї це були найкращі моменти у її житті.

"Можливо, коли у мене буде весілля, то для мене це буде найкращий момент життя, але поки що це найкращий", - додала виконавиця.

Всі сарі, які співачка одягала, вона забрала з собою додому і дуже цьому тішиться.

Також племінниця Ротару розповіла, що на весіллі була повністю вегетаріанська їжа.

"Їм не можна їсти м'ясо на весіллі. Все було дуже гостре, тому для людей з Європи вони приготували спеціальну їжу, яка була негострою. Для них негостра їжа - все рівно гостра, тому для мене вона була дуже пекучою", - повідомила співачка.

Нагадаємо, Sonya Kay пояснила, чому не виступає під прізвищем тітки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції