Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Племінниця Ротару SONYA KAY зізналася, що у неї спільного з Бредом Піттом

Співачка поділилася своїми думками щодо появи нової співачки з родини Ротару.

Українська виконавиця, племінниця Софії Ротару SONYA KAY, яка нещодавно повідомила, чому не виступає під зірковим прізвищем, зізналась що має дещо спільне з Бредом Піттом, йдеться у "Світському житті".

Співачка повідомила, що має власну зірку у космосі.

"Мені подарували зірку на небі мої шанувальники. Для мене це просто сюрприз. Вона називається Sonya Kay, вона у сузір'ї Стрільця, тому що, я сама Стрілець. У цьому сузір'ї також є зірка Disney і Бреда Пітта", - розповіла зірка.

ВідеоSonya Kay розповіла, як їй подарували зірку на небі

Співачка Sonya Kay (Софія Хлябич) зізналася, що у неї у власності є зірка, яку їй подарували фанати! Зірка знаходиться у сузір’ї стрільця. Соня Ротару – племінниця співачки, яка вирішила теж почати співочу кар’єру. Софія Хлябич сказала, що поставилася до цього абсолютно нейтрально. 

Sonya Kay розповіла, як їй подарували зірку на небі

Також артистка поділилася своїми думками щодо появи нової співачки з родини Ротару, онуки Софії Михайлівни, Софії Євдокименко, яка нещодавно випустила дебютну пісню.

"Я до цього ставлюся абсолютно нормально, тому що людина має займатися тим, що вона любить. Це її бажання і я буду завжди її підтримувати, якщо вона цього захоче", - зізналася виконавиця.

Однак на квартет артисток із родини Ротару - Sonya Kay, Соні, Ауріки Ротару і Софії Михайлівни, за словами молодої виконавиці,  чекати не варто.

SONYA KAY_1
Світське життя

"Ми не об'єднуємося, бо в нас у кожного різна музика, різний напрямок. У нас одна кров, але ми - різні люди", - зауважила дівчина.

Племінниця Ротару також прокоментувала новину про те, що кілька місяців тому, що Софія Михайлівна занедужала.

"Мої батьки і я були завжди на зв'язку з нею, постійно питали, як у неї справи, як вона почувається, тому Слава Богу з нею все добре і вона буде жити довго і буде здоровою. Я бажаю усім, щоб ніхто ніколи не хворів", - зазначила артистка.

Нагадаємо, навесні одразу після прем'єри нового кліпу SONYA KAY звинуватили у пропаганді сексуального насильства і заблокували відео.

Залиште свій коментар

Вибір редакції