Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Плівкова камера, Венеція та заборонені стрибки: MONATIK представив проникливий кліп

Співак презентував відеороботу на сингл "Зашивает душу".

Популярний мультиартист MONATIK, який тільки нещодавно представив нову композицію "Зашивает душу", наразі вже презентував відео до неї. 

"Зашиває душу" - це восьма за рахунком спільна відеоробота MONATIK і режисера Таню Муіньо. До цього команда знімала масштабні кліпи з танцями на маяку, на рухомому потягу, гарячі вечірки, танці в стилі східних єдиноборств. Заради незвичайного кадру вони стрибали з палуби корабля, а над їхніми головами пролітав мотоцикл.

MONATIK_1
прес-служба MONATIK

Однак нова історія - інша, більш особиста. Це таке собі інтимне одкровення без спецефектів. Але в той же час команда все одно залишилася вірною собі і стикалася з різноманітними викликами, зокрема, знімання на віллі, яку після знімань "Казино Рояль" закрили та стрибки в Венеційський канал.

Сам MONATIK зізнається, що ця робота про людей, які допомагають проходити найрізноманітніші, часом складні життєві ситуації.

MONATIK_2
прес-служба MONATIK

"Зашиває душу" - провокує на добрі спогади або, що ще краще, на їх створення! Перевірили на собі: працює! Нехай душа буде ціла-цілісінька і дах на місці. Made with love and rhythm", - зазначив співак.

Знімання кліпу відбувалися у Венеції та на озері Комо, де свого часу знімався фільм про Джеймса Бонда, кліп All of me John Legend, а також епізоди космічної саги "Зоряні війни".

MONATIK_3
прес-служба MONATIK

Цікаво, що деякі кадри були відзняті на плівкову камеру, яка була в колекції Енді Воргола. А для того, щоб проявити кадри, команда вирушила з Італії до Німеччини, оскільки цю плівку можна проявити виключно в Берліні.

Атмосфера на знімальному майданчику була сповнена пригод. Для однієї зі сцен героям навіть довелося піти на ризик і на прохання режисера стрибнути в Венеційський канал.

Нагадаємо, що 1 червня 2019 року MONATIK запрошує на свій великий сольний концерт на НСК "Олімпійський".

Залиште свій коментар

Вибір редакції