Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пляжний сезон у розпалі: як обрати правильний купальник

Цього літа у тренді модна скромність та різні декоративні елементи.

Надворі вже минає перший місяць літа, а отже і саме в розпалі пляжний сезон. Саме він змушує дівчат та жінок ставити собі важливе запитання: як так одягнутись, щоб правильно роздягнутись, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Більшість з них відповідає на нього дуже просто: щоб було зручно, щоб людям подобалось, щоб поменше відкритого. Однак як і в будь-якого одягу купальники теж мають власні сезонні тренди.

Стиліст Яна розповідає, що цього сезону в тренді так звана модна скромність: високі плавки, декоративні елементи як бахрома, різного роду зав’язки. Найпопулярніший колір цього сезону – це ультравіолет.

Із цінами цього сезону теж не все так просто – вони коливаються від 600 до 2500 гривень. Даша колись не могла  собі вибрати купальник і відтоді шиє їх сама.

"Купальник з якісної тканини прослужить вам 3-4 сезони. Краще робити одне таке правильне вкладення. Є просто низькоякісна резинка, яка просто не тримає форму. Знаєте, коли особливо на попі розтягується купальник і це має вигляд не дуже", - розповідає вона.

Загалом же існує п’ять типів жіночих фігур: пісочний годинник, коли плечі та таз мають однакову ширину, а талія досить вузька, перевернутий трикутник, коли ширина плечей більша за таз, груша, коли вже таз більший за плечі, а також коло, коли плечі через живіт плавно переходять у таз і прямокутник, коли плечі, живіт та таз мають приблизно однакову ширину.

За словами стиліста Яни, цього сезону жінкам із фігурою пісочний годинник пасуватимуть будь-які моделі купальника. Тим, хто має фігуру у вигляді прямокутника, рекомендуємо візуально домалювати фігуру завдяки темним вставкам по боках і світлим посередині, що зробить талію більш яскраво виділеною. Фігура у вигляді перевернутого трикутника потребує верх із V-образним вирізом, що допоможе їй бути більш витягнутою. Для фігури-кола варто придбати суцільні купальники з геометричними малюнками, а фігури-груші – потрібно додати об’єму верхній частині за допомогою бахроми або рюші. А плавки треба вдягати більш темними.

Якщо прислухаєтесь до порад та підберете правильний купальник, то комплекси обов’язково самі від вас втечуть.

Наталія Ярмола

ВідеоЛітні тренди: секрети вибору купальника для кожного типу фігур

Як одягтися, щоб достатньо роздягтися, і при цьому чудово виглядати. ТСН.Тиждень з допомогою експертів вирішила з'ясувати, які купальники в тренді цього літа, та як обрати правильний дизайн, аби підкреслити переваги та приховати недоліки кожного типу фігур.

Літні тренди: секрети вибору купальника для кожного типу фігур

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції