Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
По багатому: Стінг, Джей Ло та Енріке Іглесіас виступили на весіллі сина російського олігарха

Подію вже встигли охрестити весіллям року.

Вихідними російський олігарх Міхаіл Гуцерієв одружував свого сина і зробив це дійсно по багатому, йдеться у "Сніданку з 1+1".

На святі сина Гуцерієв запросив виступити чи не всіх світових зірок. Так, своїм співом молодих порадували Стінг, Дженніфер Лопес, Патрісія Каас, Енріке Іглесіас та Алла Пугачова.

Для весілля був замовлений найпафосніший московський ресторан, квіткові композиції вартістю 200 тисяч доларів, двохметровий торт із мусульманськими півмісяцем і зіркою.

А наречена Хадіжа Ужакова виходила заміж у сукні від Елі Сааб за чотириста тисяч доларів з короною на голові за 5 мільйонів євро. Молодій ще немає двадцяти. Вона відмінниця-скромниця, майбутній стоматолог.

Подейкують, що інгуський багатій Гуцерієв, статки якого оцінюють майже у 5 мільярдів доларів, кілька років підбирав гідну дружину для сина Саїда.

Хадіжа і справді тішила око у дорогій сукні зі шлейфом. Щоправда, мало усміхалася і ледь рухалась тільки під руку з чоловіком. Адже ця розкішна сукня важила 25 кілограмів. Але хто думає про комфорт дівчини, коли треба похизуватися статками.

Відео Російський олігарх Міхаіл Гуцерієв одружував свого сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції