Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"По дупцях прутиком": Камалія розповіла, як виховує бешкетниць-двійняток

Співачка зізналася, що терпіти не може дитячі істерики.

Співачка Камалія, яка нещодавно у чуттєвому кліпі зняла своїх доньок, розповіла, як з чоловіком Мохаммадом виховує двійняток – Мірабеллу та Арабеллу.

У програмі "Життя відомих людей" подружжя зізналося, що своїх дівчаток чекало 10 років. Тому поява доньок на світ стала найбільшою радістю батьків. Камалія розсекретила, що багатий тато розпещує дочок і ні в чому їм не відмовляє. Тому якщо мама щось забороняє, двійнята одразу біжать просити дозволу у доброго татуся. Зі свого боку, Камалія до появи первістків готувалася ретельно, вивчала психологію та педагогіку, щоб виховати чемних дітей.

"Грубощі я контролюю, щоб діти поважали оточуючих, не важливо хто це: няня, персонал чи хтось інший. Тож якщо дівчата комусь нагрубили, ми їх сваримо та караємо", – розповіла співачка.

Камалія с дочками
instagram.com/kamaliyaofficial

Понад усе Камалія не любить дитячі істерики. Її метод – ігнорування. А коли норовливі діти слова мами не чують, а ігнорування не діє, Камалія може й по дупці вдарити.

"Одного разу було так, що я їх била по дупцях хлистиком кінним. Вони себе дуже погано вели і мені довелося, але несильно, так, ледь-ледь. Втім, цього вистачило, бо коли я тепер кажу, що йду по лозинку, на них це діє моментально", – поділилася співачка.

Камалія з чоловіком та доньками
instagram.com/kamaliyaofficial

Мірабела та Арабела живуть із батьками у величезному маєтку і мають все, що забажають. Однак Камалія каже, що протягом останніх років вони із Захуром намагаються виховувати дітей скромно. А все для того, щоб вони відчували себе звичайними дітьми, а не супербагатіями.

Нагадаємо, нещодавно Камалія показала, як відсвяткувала день народження донечок з дельфінами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції