Побитий танцівник балету Дорофєєвої розповів, як довго триватиме його реабілітація

Побитий танцівник балету Дорофєєвої розповів, як довго триватиме його реабілітація

Побитий танцівник балету Дорофєєвої / instagram.com/zhenja_goncharenko

Також Женя поділився, що відчував під час медикаментозного сну.

Побитий танцівник з балету співачки Наді Дорофєєвої Євген Гончаренко, який нещодавно розповів про свою сексуальну орієнтацію, вирішив відповісти на деякі питання шанувальників.

Так, Євген у сторіс на своїй сторінці в Instagram поділився, що відчував під час медикаментозного сну. За словами хлопця, це була якась друга реальність, в якій хореограф повноцінно жив. В нього було таке відчуття, ніби він пролежав в комі пів року, а не два тижні.

Євген Гончаренко розповідає про свій стан / instagram.com/zhenja_goncharenko

"Коли я вийшов з коми, то не розумів, що відбувається. Я не розумів, чому довкола мене ходять лікарі. Вони мені говорять, що я вийшов із коми, а я цього не усвідомлюю", - поділився танцівник.

Окрім цього, хлопець додав, що після отриманих травм, в нього тепер є проблеми з очима, лівою рукою та стопою. Поки що Євген вживає медикаменти, які повинні відновити пошкоджені нейронні зв’язки.

Травма Євгена Гончаренка / instagram.com/zhenja_goncharenko

"Мої очі добре бачать, але все ніби "як у калейдоскопі". Проте, зір хороший. Через півтора-два місяці мені зроблять операцію. Вона потрібна для того, аби мені повернули частину кістки в голову. Якщо мою власну лікарі не зможуть відновити, то в мене стоятиме титанова пластина", - поділився хореограф.

Лікарі говорять, що Євген відновлюватиметься після отриманих травм ще пів року. Однак хлопець переконаний, що це станеться набагато раніше. Проте, він шкодує, що поки не може танцювати, навіть, не відомо, коли знову Женя займатиметься  улюбленим ділом. Проте, якісь легкі рухи він уже виконує.

Нагадаємо:

Наступна публікація