Побитого актора із серіалу "Імперія" звинуватили в інсценуванні нападу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція Чикаго висунула звинувачення Джуссі Смоллетту.

Американському акторові, який відомий за серіалом "Імперія" Джуссі Смоллетту, якого нещодавно жорстоко побили, висунуті звинувачення в інсценуванні нападу на самого себе.

Поліція Чикаго офіційно висунула звинувачення темношкірому артисту у подачі неправдивої заяви в поліцію про напад на ґрунті расової ненависті і гомофобії, повідомляється у Twitter поліцейського управління.

"В окрузі Кук схвалили звинувачення в скоєнні кримінального злочину, висунуті Смоллетту за хуліганство, або подачу неправдивої заяви в поліцію", - написав представник поліцейського управління, додавши, що слідчі мають намір зв'язатися з юристами Смоллетта для проведення переговорів про арешт актора.

Варто зазначити, що таке правопорушення кваліфікується як тяжкий злочин. Максимальний термін позбавлення волі за такі проступки становить 3 роки. Також за них передбачений штраф до 25 тисяч доларів.

За словами представника поліції, звинувачення проти Смоллетта заслухає велике журі.

Нагадаємо, Джуссі Смоллетт заявив, що на нього напали двоє невідомих чоловіків, які ображали його на ґрунті ненависті. Актора тоді підтримало багато знаменитостей. Однак згодом у ЗМІ з'явилась інформація, що Смоллетт сам міг підлаштувати напад, побоюючись, що його роль виріжуть з серіалу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції