Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Побитого жінками Дантеса у новому кліпі обсипали землею та макаронами

Співак представив відео на пісню "Более или менее".

Ведучий та співак Володимир Дантес, який тільки нещодавно повернувся з Домінікани, де насолоджувався відпочинком з дружиною Надею Дорофєєвою, наразі порадував фанів своїми творчими здобутками.

Так, артист представив кліп на нову пісню "Более или Менее", авторкою якої стала учасниця нацвідбору на "Євробачення-2020" Jerry Heil. Примітно, що це вже друга спільна робота музикантів. Пісня "Теперь тебе 30", з якою DANTES повернувся до шоу-бізнесу, також створювалася спільно.

У новій відеороботі, яка була знята одним дублем, співак постає своєрідною жертвою жіночих образ. Вони його поливають вином, закидають землею та макаронами, а також б'ють його.

За словами виконавця, у кліпі піднімається тема емоційності і переживань чоловіків у стосунках нарівні з дівчатами.

"У нашому патріархальному суспільстві в чоловікові виховують і схвалюють лише маскулинні риси. Він повинен бути сильним, все терпіти, хоча нам теж хочеться іноді поплакати, бути слабкими, проявляти такі почуття, як любов, співчуття, ніжність. Чоловіки дійсно мають право бути такими, якими хочуть, а не заганяти себе в рамки гендерних стереотипів", - прокоментував нову роботу DANTES.

Нагадаємо, не так давно Володимир Дантес розповів про перший найдорожчий подарунок для Наді Дорофєєвої та зізнався, чи планують вони народжувати дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції