Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Почуття кохання втрачено: у Мережі з'явилося рішення щодо розлучення Ані Лорак

Відповідну інформацію розмістили на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Співачка Ані Лорак, яка після дев'яти років шлюбу розлучилася з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, не коментувала цю ситуацію.

Проте на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень з'явилося рішення Шевченківського районного суду міста Києва по розлученню екс-закоханих, у якому, зокрема, вказані причини розірвання шлюбу. Згідно з документом, позивач та відповідач не можуть бути разом, оскільки "почуття кохання втрачено".

"Подружнє життя у сторін не склалося, оскільки відсутні спільні погляди на сімейне життя, довіра, почуття кохання та поваги втрачено, не проживають однією сім'єю близько двох, шлюбні стосунки припинені. Тому, позивач просила суд розірвати шлюб укладений між нею та відповідачем 15.08.2009 року", - йдеться у рішенні суду.

Нагадаємо, що Ані Лорак подала на розлучення 4 грудня 2018 року. Приводом для такого рішення зірки стали численні зради її чоловіка, бізнесмена Мурата Налчаджиолгу. Проте до липня 2018-го чутки про походеньки Мурата так і лишалися чутками. А у липні до Мережі потрапив відеодоказ того, що Налчаджиоглу таки скочив у гречку. У ролику Мурат обіймав та гладив загадкову брюнетку у своєму ресторані в Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції