Подаю їм приклад терпимості: Кідман вперше розповіла про складні стосунки з дітьми від Тома Круза

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Днями акторка пролила світло на стосунки із названими дітьми.

Голлівудська акторка Ніколь Кідман, яка нещодавно заявляла, що шлюб з Томом Крузом врятував її від секс-домагань, наразі розповіла про стосунки з їхніми спільними дітьми.

Як відомо, зірка дуже рідко говорить про своїх старших дітей - 25-річній Ізабеллі і 23-річного Коннора, які були усиновлені у шлюбі з Томом Крузом.

У нещодавньому інтерв'ю австралійському журналу WHO 51-річна Кідман відповіла на публікації в ЗМІ, де йшлося про її конфлікти з дітьми через те, що вони вирішили стати саентологами, як і їхній названий батько. Правда, сам Круз майже перестав спілкуватися зі спадкоємцями.

Ніколь Кідман та Том Круз з дітьми
Getty Images
Ніколь Кідман та Том Круз з дітьми, 1996 рік

"Вони дорослі. Вони зробили вибір на користь саєнтології, і моя робота як матері - любити їх. Я подаю їм приклад терпимості, а це значить, що незалежно від того, що робить твоя дитина, моя любов у нього вже є. І він повинен знати, що може отримати її в будь-який момент", - сказала Кідман, додавши, що її стосунки з дітьми не стають надбанням громадськості, тому що їй потрібно "захищати" цей зв'язок.

Судячи з усього, акторка тим самим хотіла натякнути старшим дітям, що вона відкрита для спілкування з ними і не тримає на них жодної образи.

Нагадаємо, нещодавно Ніколь Кідман повідомила, що молодші дочки, народжені від музиканта Кіта Урбана, соромляться "старої" матері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції