Подруга Джамали Ашіон розповіла про ставлення російської делегації до України на "Євробаченні"

Кароліна та Василіса Фролова підтримували артистку у Стокгольмі.

Телеведучі Кароліна Ашіон та Василіса Фролова вболівали за Джамалу на цьогорічному "Євробаченні" та відчували неприязнь з боку Росії, йдеться у "Світському житті".

"Безумовно, тиск був. Мені навіть здалося, що в той момент, коли відбувалося голосування у суперфіналі із ложі, де сиділа російська делегація, валив чорний дим", - зазначила Кароліна.

Василіса Фролова наголосила до слів коліжанки, що Філіп Кіркоров та Сергій Лазарєв були один одному абсолютно чужими.

"Українська делегація була компанією людей зі спільними інтересами. Було видно, що це – одна велика родина, яка разом нормально та по-людськи реагує на все, що відбувається", - пригадала ведуча.

Кароліна, своєю чергою, наголосила, що дуже сумнівається в тому, що російська делегація, сидячи у своїх мобільних телефонах, відправляла повідомлення за Україну.

Зірки розсекретили святкування тріумфальної перемоги Джа.

"Це була така студентська вечірка, тиха атмосфера. Джамала звичайно пішла одразу спати. На столі були дві мандаринки, шоколадка, хтось збігав і приніс суші, хтось дістав останню палку ковбаси", - зізналися подружки.

Василіса припустила, що Львів має усі шанси приймати наступне "Євробачення", зауваживши, що в її рідному Харкові наразі не найкраща політична обстановка для конкурсу.

ВідеоКароліна Ашіон відчувала неприязнь з боку російської делегації на Євробаченні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: