Подруга Осадчої Тіна Кароль розповіла, як зароджувалося кохання між ведучою та Горбуновим

Подруга Осадчої Тіна Кароль розповіла, як зароджувалося кохання між ведучою та Горбуновим

Співачка була тренеркою у шоу "Голос.Діти-2".

Відома українська співачка Тіна Кароль пригадала, як розвивалися стосунки між Катериною Осадчою та Юрієм Горбуновим.

Так, любовна історія між зірковим подружжям зародилася на знімальному майданчику "Голосу.Діти-2".

Щоправда ведучий зустрівся із майбутньою коханою ще 15 років тому та дав інтерв’ю "Світському життю" у першому випуску. У програмі "Життя відомих людей" на запитання, чи одразу Осадча сподобалася Горбунову, зірка відповів: "Ні. Це вже інтимні запитання".

Як мінявся Юрій Горбунов_3
пресслужба каналу "1+1"

Втім, не цурається про це говорити подруга Осадчої Кароль. Зірка поділилася, що бачила, як між парою зароджується кохання. Так, артистка спостерігала і перші поцілунки ведучих, і їхні романтичні зустрічі за лаштунками.

Були шури-мури. Звісно. Подивіться як вона розквітла, розсяяла з Юрою Горбуновим. Я бачила, як у них зароджувалося кохання. Я маю хроніки мого світського життя про їх стосунки.
поділилася виконавиця

Артистка була свідчицею не лише розвитку стосунків Осадчої, а й усієї її кар’єри. Адже подруги своє сходження до зірок починали мало не водночас, 2005-го. А перші десять років у шоу-бізі навіть відзначали разом.

У мене так само 15 років цього року. Ми почали в один рік і як бачиш, добре збереглися. Зірки будуть мінятися, політики будуть мінятися, а Осадча залишиться.
додала артистка

Відео Несподівані зізнання та нещасний випадок: що відбувалося за лаштунками ювілею "Світського життя"

Її стрункі ніжки стоптали червоні хідники у 27 країнах світу, а від гострих запитань кидало в жар навіть співачку Мадонну, актора Антоніо Бандераса та навіть князя Монако. Ювілей "Світського життя" Катя Осадча вирішила відсвяткувати не менш пишно. Вітання, квіти та несподівані зізнання – чим запам’ятався день народження легендарного "Світського життя" – тільки у ЖВЛ. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Несподівані зізнання та нещасний випадок: що відбувалося за лаштунками ювілею "Світського життя"

Нагадаємо, нещодавно Юрій Горбунов розповів, як колеги просять його домовитись з Катериною Осадчою. Ведучий зазначив, що такі ситуації трапляються нерідко.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів