Подяка бійцям ЗСУ і обіцянка несподіваного тату: що говорив соліст O.Torvald на прес-конференції "Євробачення"

Фронтмен гурту-представника України на музичному конкурсі поспілкувався із журналістами.

Представники країн "Великої п'ятірки" та України як господині "Євробачення-2017" взяли участь у прес-конференції напередодні фіналу музичної першості.

Лейтмотивом спілкування із журналістами було зазначення про полегшення від неучасті у двох півфіналах, адже артисти із зазначених держав автоматично стали претендентами на перемогу за правилами.

Соліст O.Torvald Женя Галич подякував тріумфаторці минулорічного "Євробачення" Джамалі за свої збережені нерви та можливість для України приймати у себе шоу.

Подарунок Галичу на прес-конференції "Євробачення-2017"_3
eurovision.ua
Галич на прес-конференції фіналістів "Євробачення-2017"

Не оминув рокер увагою і бійців на Сході нашої держави, котрі боронять безпеку у цей непростий час.

"Хочу подякувати Джамалі за мої збережені нерви. Якби ми брали участь у півфіналі, то ми більше б нервувалися та менше танцювали. Почуваюся гордим, що ми можемо проводити конкурс на високому рівні. Хочу подякувати хлопцям, що боронять нас на Сході та захищають нашу безпеку", - підкреслив він.

Музикант є новоспеченим вдруге татом (дружина артиста нещодавно народила сина). Женя сумує за маленьким, оскільки під час напруженої підготовки до виступу не бачиться з ним.

"Я вже не бачив сина 5 днів. Після шоу хочу повернутися до родини і бути з ними", - зазначив артист.

На запитання журналіста про можливу подальшу співпрацю із учасниками "Євробачення-2017" Галич відповів оригінально.

"Дякую за те, що ви приїхали. Так сталося, що більшість людей запрошують нас. Я замутив собі відпочинок в Франції, Італії , Іспанії. Якщо потрібні знижки - звертайтеся", - запевнив він.

Один із кореспондентів пригадав обіцянку представника Іспанії Манеля Наварро поголити розкішну шевелюру в разі перемоги.

Він запропонував решті фіналістів озвучити свої. Тут український рокер також здивував, пообіцявши не лише змінити зачіску, а й набити собі на обличчі фаворита букмекерів – італійця Франческо Габбані у разі його перемоги.

O.Torvald репетиція із головою на сцені фінал
Reuters

У відповідь на таку заяву Габбані запевнив: поголить свою мавпу, із котрою виступає після перемоги.

При цьому, фаворит букмекерів стверджує: перше місце не вважає самоціллю участі.

"Найбільший тиск через пророцтва букмекерів чинить не сам факт, а питання про це. Це, звісно, честь, але взагалі "Євробачення" - захоплюючий досвід", - підкреслив Франческо.

Нагадаємо, наприкінці конференції художниця подарувала Жені Галичу ексклюзивну картину-символ пісні O.Torvald на "Євробаченні-2017".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів