Перейти до змісту
Погрожував вбити: Герд розповіла, як під наркотиками Депп її душив та бив

Акторка звернулася до суду з новою заявою на свого колишнього чоловіка.

Голлівудська акторка Ембер Герд, екс-чоловік якої Джонні Депп нещодавно подав на неї до суду і вимагає від неї 55 мільйонів доларів, розпочала новий раунд протистояння з актором. 

Зірка вирішила відповісти на судовий позов Деппа і подала зустрічний позов, знову звинувативши Деппа в домашньому насильстві.

Джонні Депп та Ембер Херд
Associated Press

Як повідомляється у видання PageSix, у новому позові 32-річної акторки йдеться про те, як Джонні під дією наркотиків та алкоголю бив, ображав і принижував її.

"Коли він вживав, я хвилювалася за нас обох. Він ставав зовсім іншою людиною, одержимим і жорстоким. Ми називали цю версію Джонні монстром. Джонні часто не пам'ятав свій стан марення і жорстокого поводження після того, як він тверезів після прийому алкоголю і наркотиків. Оскільки я кохала Джонні, я вірила його численним обіцянкам, що він зміниться і стане краще. Але я не мала рацію", - заявила Герд.

Ембер Герд
Associated Press

Акторка також описала кілька епізодів свого сімейного життя.

"Якось вночі Джонні жбурнув мене на стіл для пінг-понгу, який впав піді мною. Джонні кидав пляшки у вікна і скляні двері, всюди валялися уламки. Потім Джонні схопив мене і зірвав нічну сорочку. Я була голою і босою, вся вкрита алкоголем і дрібними уламками скла. Джонні схопив мене за волосся і притиснув до холодильника на кухні. Я спробувала вирватися, але тільки ковзала по всипаній склом підлозі і стільниці. Джонні відкинув мене від себе, і я спробувала втекти. Тоді Джонні почав кидати в мене різні предмети і пляшки зі спиртним", - описала один із епізодів акторка.

Ембер Герд та Джонні Депп
Associated Press

Ембер описала також момент домашнього насильства, коли Депп вийшов з-під контролю в грудні 2015 року в їхній квартирі в Лос-Анджелесі.

"Джонні кинув в мене графин, потім сильно вдарив мене, схопив за волосся і потягнув до кабінету, в вітальню, на кухню, в спальню. Він видер шматок шкіри і великі пасма волосся з моєї голови. Джонні продовжував бити мене, і кожен раз, коли він збивав мене з ніг, я просто вставала і дивилася йому в очі. Джонні відповів мені: "О, ти думаєш, що ти дуже крута?". Коли він вчергове вдарив мене по обличчю, мій ніс почав кровоточити, це було дуже боляче. Я одразу почала плакати і подумала, що мені доведеться йти в лікарню. Я сказала Джонні, що хочу піти від нього, і що я подзвоню в поліцію, якщо він коли-небудь знову торкнеться мене ... У відповідь Джонні схопив мене за горло, штовхнув на землю і вдарив мене по потилиці. Він кричав: "Я вб'ю тебе, вб'ю, ти мене чуєш?" Якийсь час я не могла ні кричати, ні дихати. Я переживала, що у Джонні було помутніння розуму і він просто не розумів, якого болю завдає мені, і що він може дійсно вбити мене. По всьому пентхаусу валялося розбите скло і клаптики мого волосся", - приголомшила подробицями зірка.

Герд додала, що після того, як вона звинуватила Джонні в домашньому насильстві в 2016 році, деякі люди стверджували, що вона сфальсифікувала свої травми і наазивали її брехухою.

"Багато людей називали мене брехухою. Мене звільнили з майбутньої рекламної кампанії великого модного бренду. Я втратила роль у фільмі, в якому мене вже знімали. Люди, з якими я ніколи не зустрічалася і не спілкувалася, погрожували мені насильством", - зізналася Ембер.

Нагадаємо, що наприкінці січня Джонні Депп передав суду докази, що не бив екс-дружину Ембер Герд. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин