Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Похмура Меган таємно відвідала місце вбивства дівчини, чия смерть сколихнула Африку

Герцогиня Сассекська вшанувала пам'ять загиблої.

Дружина принца Гаррі Меган, яка разом з чоловіком та сином перебуває у королівському турі Південною Африкою, здійснила таємну поїздку до місця вбивства 19-річної студентки.

Зауважимо, що наприкінці серпня у Кейптауні сталося вбивство, яке сколихнуло всю Африку. 19-річну студентку місцевого університету Уйінене Мрветяне жорстоко вбив 42-річний співробітник поштового відділення, куди вона прийшла отримати посилку. 

Так, герцогиня Сассекська не змогла залишитись осторонь від злочину і вшанувала пам'ять загиблої, про що йдеться на офіційній сторінці подружжя у Instagram. Меган, як і велика кількість небайдужих людей, залишила біля будівлі пошти стрічку на знак співчуття. 

Меган
instagram.com/sussexroyal

"Герцогиня Сассекська перев'язала стрічку на місці, де минулого місяця була вбита 19-річна студентка Кейптауну Уйінене Мрветяне, щоб виявити солідарність з тими, хто демонструє позицію проти ґендерного насильства та феміциду", - йшлося у повідомленні.

На одній зі стрічок Меган також залишила послання на місцевій мові: "Ми разом з вами в цій ситуації. Гаррі і Меган".

За словами очевидців, Маркл мала досить похмурий і задумливий вигляд. Місцеві школярки хотіли зробити з нею пару знімків, але їх зупинила служба безпеки, яка супроводжувала Меган.

Нагадаємо, під час свого туру Південною Африкою принц Гаррі та Меган відвідали будинок архієпископа Кейптауна Десмонда Туту і місіс Туту, куди взяли й маленького Арчі

Залиште свій коментар

Вибір редакції