"Свідчення суперечать одне одному": племінниця Джексона стала на його захист

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бренді Джексон стверджує, що дев'ять років спілкувалася з одним з обвинувачів.

Після того, як на екрани вийшла гучна стрічка "Залишаючи Неверленд", родичі та друзі Майкла Джексона горою стали на його захист. 

Так наразі до них приєдналася і племінниця співака, 37-річна Бренді Джексон, яка протягом 9 років зустрічалася з одним із звинувачів поп-короля Вейдом Робсоном.

Бренді Джексон з батьком
Getty Images
Бренді Джексон з батьком Джекі Джексоном

У шоу The Kyle and Jackie O Show родичка співака стверджувала, що Робсон бреше, оскільки він жодного разу не говорив з Бренді про пережите в дитинстві насильство.

"Мене охопив жах, коли подивилася фільм. Історія Вейда занадто гучна і безглузда. Те, що він говорить, це просто смішно. У фільмі він описав не мого дядька, а зовсім іншу людину. Все, що він коли-небудь говорив про Майкла відтоді, як ми знайомі, повністю суперечить його свідченням у фільмі", - заявила жінка.

Також Бренді зазначила, що під час другого слухання Робсон вже не був дитиною - йому було 22 роки, і він під присягою заявив, що не піддавався насильству з боку Джексона.

"Справа в тому, що Вейд сказав, що він боявся, що вони з Майклом вирушать до в'язниці, якщо він розповість про насильство з його боку, але Вейд був уже дорослим, коли свідчив вдруге", - зауважила Джексон.

Залишаючи Неверленд, Джексон
Майкл Джексон та Вейд Робсон (кадр зі стрічки)

Також племінниця співака заявила, що якби Майкл дійсно неодноразово ґвалтував Вейда, то Робсон розповів би про це при першій же можливості.

"Якби хтось поглумився над вами, коли вам було 14 років, і у вас був шанс дати свідчення і посадити цю людину на все життя, щоб вона не могла нікому більше нашкодити, ви б це зробили. Всі б зробили", - додала Джексон.

За словами Бренді Джексон, єдина мета Робсона і Сейфчака - отримати гроші.

Нагадаємо, що після виходу скандального фільму про Майкла Джексона "Залишаючи Неверленд", у якому двоє чоловіків розповідають як поп-король їх домагався у дитинстві, багато хто оголосив артисту бойкот. Так, компанія BBC виключила із ефіру пісні Майкла Джексона, у Лондоні знесли статую поп-королю, а з серіалу "Сімпсони" видалили голос виконавця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції