Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Покинутий коханець дружини Коліна Ферта продовжує її тероризувати

Лівія Джуджоллі повторно звернулася до поліції, заявивши, що "живе у жаху".

Дружина голлівудського актора Коліна Ферта Лівія Джуджоллі, яка сама зізналася йому у зраді, знову була вимушена звернутися до поліції з заявою проти екс-коханця журналіста Марко Бранкаччіа, щоб не допустити викриття подробиць їхніх стосунків.

Жінка зізналася, що вже довгий час "живе у жаху" та страждає від переслідування покинутого коханця, з яким вона зустрічалася протягом двох років, перебуваючи у шлюбі з Фертом.

Звернення до поліції спровокувала погроза Бранкаччіа адресована подружжю, тим, що може випустити компрометувальну статтю з подробицями про Лівію в інформаційному агентстві ANSA, в якому він працює.

Однак, сам звинувачений не визнає того, що переслідував когось, повідомляє видання DailyMail.

"Моє "переслідування" виражалося в двох повідомленнях в WhatsApp і електронному листі", - заявив 55-річний чоловік.

Відомо, що Бранкаччіа почав турбувати Лівію з вересня 2016 року, оскільки не міг змиритися з тим, що його покинули. Саме тоді зіркове подружжя вперше звернулося до поліції зі скаргою на Марко Бранкаччіа.  

Однак судовий процес, який відбувається наразі в Римі, був припинений на цьому тижні.

"Сторони звернулися до суду з проханням про перенесення попереднього слухання з метою формалізації угоди", - заявили адвокати подружжя.

За словами близького до пари інсайдера, Колін Ферт і Лівія Джуджоллі хочуть уникнути подальшого оприлюднення в суді будь-якої приватної інформації, пов'язаної з цим процесом. 

Нагадаємо, що після того, як Колін Ферт дізнався про зраду, він почав листуватися з коханцем дружини і навіть підтримав його, висловивши співчуття.

Залиште свій коментар

Вибір редакції