Пол Маккартні зізнався, що з Ленноном мастурбував на Бріжит Бардо

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музикант розповів про пікантний епізод, який стався у будинку Джона.

Учасники культового британського гурту The Beatles були бунтівниками у всьому – і в своїй музиці, і в поведінці.

Так от Пол Маккартні не посоромився розповісти журналістам про один пікантний епізод, який стався у будинку Джона Леннона на початку кар’єри "бітлів".

В інтерв’ю GQ легендарний британський музикант зізнався, що колись разом з Ленноном мастурбував на Бріжит Бардо. Це відбувалося у кімнаті з вимкненим світлом, де окрім Пола та Джона перебувало ще декілька чоловіків.

"Це сталося вдома у Джона, нас було кілька. І замість того, щоб несамовито напитися і влаштувати вечірку - я навіть не пам'ятаю, залишалися ми тоді на ніч чи ні - ми всі сиділи на стільцях, світло було вимкнене. Хтось почав мастурбувати, і ми всі приєдналися ... Ми вигукували: "Бріжит Бардо!" - і продовжували наярювати сильніше", - поділився Маккартні.

Пол Маккартні та Джон Леннон
Getty Images
Пол Маккартні та Джон Леннон

Також за словами музиканта, всі учасники процесу вигукували імена різних дівчат, а Леннон у певний момент раптово вигукнув "Вінстон Черчілль!".

Та це ще не всі еротичні розваги "жуків". Маккартні розповів, що якось один з музикантів The Beatles Джордж Гаррісон позбувся цноти у кімнаті, де були інші учасники гурту. Після того, як все сталося, "бітли" аплодували колезі.

Проте, запевнив Сер Пол, під час турів у музикантів не траплялося оргій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції