Поліція Лондона розпочала розслідування стосовно Кевіна Спейсі в контексті секс-скандалу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор став новим фігурантом обговорень.

У справі гучного секс-скандалу в Голлівуді з'явилося ще одне втручання поліції. Так, The Guardian повідомляє, що правоохоронці Лондона взялися за розслідування справи про сексуальне насильство Кевіна Спейсі.

ЗМІ наголошують, що справа стосується заяви чоловіка, ім'я якого не називають. Нібито в 2008-му році в районі Лондона під назвою Ламбет Спейсі напав на чоловіка. І його дії мали характер сексуального насильства.

До речі, саме в цьому районі міста розташований театр Old Vic, де Спейсі з 2013-го по 2015-й був художнім керівником.

"Першого листопада в поліцію Лондона було прийнято заяву про сексуальне насильство. Там вказано, що чоловік напав на іншого чоловіка в Ламбеті. Справа розслідується", - сказав представник Скотленд Ярду.

ВідеоАктор Кевін Спейсі заявив про гомосексуальність після звинувачення у домаганнях

Хоча це анонімна заява і офіційно імені передбачуваного нападника не називають, ЗМІ стверджують, що справа стосується саме 58-річного Кевіна Спейсі, який нині став ще одним фігурантом секс-скандалу.

Так, у матеріалі зазначено, що заяву на зірку подав актор, якому на момент нападу було 23 роки. Нібито він просив у Спейсі допомоги в кар'єрі, був у нього вдома, там чоловіки курили марихуану.

Кевін Спейсі
Getty Images
Кевін Спейсі

Потім заявник стверджує, що заснув і прокинувся від того, що Спейсі зробив спробу зайнятися з ним сексом.

The Sun пише, що в подальшому Кевін просив цього актора мовчати про інцидент.

Нагадаємо, дев'ять колег по серіалу "Картковий будиночок" звинуватили Кевіна Спейсі в домаганнях.

Всі вони на умовах анонімності розповіли, що зірка влаштував на знімальному майданчику "токсичну атмосферу, поводився як "хижак", неодноразово чіпав їх і допускав грубі висловлювання. При цьому своїми жертвами він обирав переважно юнаків, які воліли мовчати, побоюючись за свою кар'єру. Однією з жертв виявився помічник продюсера серіалу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції