Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліна Логунова розповіла, чому з чоловіком Дмитром Ступкою довго не показували обличчя донечки

Зіркова пара також розказала про неприємний інцидент, який стався у них з нянею.

Українське зіркове подружжя Поліна Логунова та Дмитро Ступка, які днями вперше показали обличчя підрослої донечки, зізналися, чому так довго не показували дитину на публіку.

Як виявилося, причина такої поведінки була банальна, оскільки Поліна впевнена, що спочатку доньці треба енергетично зміцніти.

"У нас люди набагато зліші, ніж вони навіть думають, і заздрості більше. Коли дитина маленька у неї ще дуже тонкий енергетичний шар, тому для того, щоб пустити її в маси потрібно було замолити її з ранку з верху до низу, і щоденні постійні молитви мами в першу чергу", – повідомила дружина Ступки  у програмі "Життя відомих людей".

Зіркова пара також розповіла про неприємний інцидент, який стався з ними під час користування послуг нянь.

"У нас вже було три або чотири няні. Всі вони наглі, дуже люблять хапати бабло, а працювати не хочуть. Одного разу ми навіть поставили таку камеру, аби слідкувати, що робить няня. Вона просто прийшла, сиділа собі на дивані, дивилася телевізор, а дитина була сама по собі. Вона не займалася нею. А якось наша консьєржка мені розповіла, що одна з нянь дуже жорстоко поводилася з Богданою. Виявилося, що вона насильно її садила в коляску, ще щось робила", - пригадувала пара.

Нагадаємо, нещодавно дружина Дмитра Ступки розповіла, як навчилася міняти підгузки доньці у висячому положенні. Молоді батьки призвичаїлися подорожувати з маленькою дитиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції