Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Половина українських дівчат бреше, подаючи анкети на конкурс краси

Логіки в цьому немає, бо дані перевіряються – і обман буде викрито.

Щонайменше половина потенційних учасниць головного конкурсу краси бреше організаторам про свої параметри та натуральність вроди. При найпершому ж відборі відсіюється чимала кількість дівчат, які мріють про корону "Міс Україна", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кастинг відбувається у звичайному офісному приміщенні, за день на перегляд приходять кілька десятків дівчат. Біля входу спеціальна планка для вимірювання зросту – він має бути не меншим, ніж 170 см, і це єдина конкретна вимога до учасниць. "Тут вони непритомніють, коли говориш їм: 165. Робить таке обличчя трагічне, сльози навертаються – ще вранці було, присягаюся, 170", - кажуть організатори.

ВідеоЯкі перевірки доводиться проходити красуням, щоб потрапити на конкурс краси "Міс Україна"

Решту даних їм доводиться перевіряти на око або ж навпомацки. Так визначаються натуральність волосся, грудей, зубів тощо. В комітеті, котрий керує конкурсом, кажуть, що десь половина претенденток стати його учасницями в анкетах пишуть неправду – дописують собі зайві сантиметри у зрості, зменшують на папері об'єм талії, додають оброблені фотошопом світлини. Брешуть навіть про стать – щороку заявку на участь у конкурсі подають трансгендери, котрих менеджери відсіюють ще на етапі перегляду фото.

За останні три роки ці люди передивилися близько десяти тисяч потенційних міс з усієї України. Спеціально для ТСН вони підсумували побачене. Отже, приходили на кастинг та починали боротьбу за корону найкрасивішої дівчата віком від 15 до 28 років та зростом від 158 до 190 см. Важили вони від 42 до 85 кілограмів, розмір ноги мали від 35 до 43, декілька було геть голомозих, а дехто мав косу до коліна. Розмір грудей – від найменшого до сьомого.

Фотогалерея Краса і розум: Міс США-2017 стала фізик-ядерник з вченим ступенем (14 фото)

Але з цього розмаїття журі обирає дуже схожих між собою дівчат. Переможниці конкурсу "Міс Україна" останніх років – це дівчата близько 20 років зростом 175 см і вагою 55 кг, студентки, які займалися танцями або є професійними танцівницями. І всі вони – брюнетки з довгим волоссям. Однак в оргкомітеті радять білявкам не здаватися, бо вже з наступного тижня відкривається набір на конкурс краси 2018 року, і якою буде тріумфаторка – ніхто не знає.

Як уже повідомлялося, цього року друга віце-міс Україна Емілія Шахзапам'яталася глядачам і журі конкурсу краси своєю поведінкою під час конкурсу купальників. Дівчина була єдиною з 24 фіналісток, котра не скинула халат, і тим самим порушила правила заходу. А корона "Міс Україна-2017" дісталася 18-річній киянці Поліні Ткач, і вона вже починає вживатися в роль найвродливішої дівчини країни. Її життя тепер розписане по хвилинах через інтерв'ю, зустрічі та фотосесії.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Вибір редакції