Полякова обурилася відсутністю у себе почесних звань та жартома звернулася до влади

Артистка наразі перебуває у великому концертному турі.

Популярна співачка Оля Полякова, яка випустила танцювальний трек, присвячений Олегу Виннику, зараз їздить в масштабному всеукраїнському турі йдеться у "Світському житті".

Зберігати форму артистці допомагають численні концерти-кардіотренування.

Під час спілкування з Осадчою виконавиця висловила невдоволеність відсутністю у неї почесних звань.

"Зараз вінницькі при владі, а я з Вінниці. Я дуже сподіваюсь, що ті хто при владі подивляться телевізор і згадають, що у Полякової до цих пір немає ніякого звання, в чом проблема?" - поцікавилася співачка.

Оля похизувалася перед Катериною вмінням пекти "ідеальну" паску.

"Вона у мене дуже легка і не глевка, я дуже не люблю, коли тісто таке забите буває. Вона дуже пухнаста буває, в ній багато масла, багато родзинок, багато дріжджів. Вона звісно не для цього пресу, але разочок можно. Діти її обожнюють", - підкреслила зірка.

Свої паски артистка називає популярнішими за пісні. Цього року уставлена традиція Олі бути вдома на Великдень зміниться через виступ, який неможливо перенести.

Якщо до приготування пасок виконавиця ставиться відповідально і робить це власноруч, то про ситуацію з появою м'яса на столі артистка воліє не думати. Річ у тім, що в Олі велике господарство з тваринами, яких їй шкода.

Тому,  що саме лежатиме на зірковому столі, вирішують її помічники.

Нагадаємо, наприкінці березня Оля Полякова відіграла масштабний концерт у Києві.

ВідеоОля Полякова показала підкачаний прес і похизувалася, які напекла паски

Залиште свій коментар