Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полякова пригадала розкішне весілля із сукнею від Юдашкіна та російськими зірками

Артистка наголошує, що на той момент так було "модно".

Епатажна співачка Оля Полякова, яка  у коротких шортах "поставила на вуха" Чернівці запальним концертом, чи не вперше розповіла про своє шикарне весілля із чоловіком багатієм, йдеться у "Світському житті".

"Це було дуже гарно: у мене був едемський сад, ведучими були народні артисти Росії, ну тоді ще це було модно, Бог, люцифер, янголи, торт у формі яблука. На кожному столі було дерево, звабник із яблуками, квітами. Круто було, були гроші, були часи, як кажуть. Я дуже щаслива, що в мене було таке весілля, мені є що згадати. Моє єдине упущення: в мене була персикова сукня від Юдашкіна і не було фати. Моя сукня коштувала диких грошей", - наголосила артистка.

На зауваження Каті Осадчої про те, що на урочистій події української співачки було "все російське" Оля підкреслила, що на той час це було модно.

Зауважимо, Полякова та її чоловік-бізнесмен Вадим побралися у вересні 2004-го року.

"У нас не було вінчання, я б сходила у церкву. Між нами можливий лише міжконфесійний шлюб: я – християнка, він – іудей. Якби у нас проводилися такі обряди. Хоча я б, чесно кажучи, і перейшла би в ту віру. Я вже років сім іудейка в душі", - зізналася Оля.

Нагадаємо, Полякова випустила пісню про непрості стосунки в Мережі: "Кому хочу, тому и лайкаю".

Відео Ольга Полякова пригадала, як йшла під вінець в “Едемському саду”

Залиште свій коментар

Вибір редакції