Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полякова розповіла, як вони із Кухар з'ясовували стосунки за лаштунками "Танців з зірками"

На проекті Катерина неодноразово критикувала номери Олі.

Співачка Оля Полякова, яка виступала на "Міс Україна-2017", у своєму арсеналі має перемогу на конкурсі краси, йдеться у "Світському житті".

Зірка тріумфувала на подібному змаганні у музичному училищі імені Леонтовича.

ВідеоОля Полякова розкрила подробиці своїх розбірок з Катериною Кухар тет-а-тет

Виконавиця нині підкорює паркет у "Танцях з зірками". На запитання Катерини Осадчої про існування ревнощів від чоловіка Олі після її пристрасних номерів зі Степаном Місюркою, вона рішуче відповіла.

"Вижене – прийду до вас із Горбуновим жити. Я така, що й у ліжко залізу. Коли він мені каже, що йому щось не подобається, й кажу: "А грошенята тобі подобаються?". Він відповідає, що так", - ствердила Полякова.

Полякова поцілувала Кухар "Танці з зірками"_2
прес-служба каналу "1+1"

Не оминула увагою Осадча у розмові і стосунки на шоу між співачкою та членом журі – Катериною Кухар. Оля встигла отримати від суворої балерини і "двійку", і критику своїх танців почути.

 Виявляється, за лаштунками дівчата все ж таки з'ясовували стосунки.

"Я до неї підійшла і кажу: Катю, це ви справді так мене не любите? На що вона каже: Боже, Олю, я так люблю ваші "Шльопки", так люблю вашу творчість. Один – злий поліцейський, інший – добрий, як MONATIK, усіх любить, усім ставить хороші оцінки. І Каті складно, тому що вона, будучи мініатюрною балериною, стільки бруду на себе взяла після тієї двійки", - зазначила Оля.

На цій фразі зявилася сама балерина і дівчата, привітавшись, поцілували одна одну.

Нагадаємо, у третьому прямому ефірі "Танців з зірками" Оля Полякова просто під час свого номеру поцілувала Катерину Кухар за суддівським столом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції