Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки зібралися на допрем'єрному показі картини.

У понеділок, 25 лютого, у кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра української еротичної комедії "Свінгери-2" за участю всієї знімальної групи фільму.

Так, на показ завітали Оля Полякова у доволі пікантній сукні, Даша Астаф'єва, Дзідзьо, який розповів, як почувається після побиття. Також були актори Михайло Кукуюк, Олексій Вертинський, В'ячеслав Довженко та Анна Саліванчук, які зіграли головні ролі у стрічці.

А от першими оцінити картину змогли Катерина Осадча, Юрій Горбунов, Олександр Скічко з дружиною Єлизаветою Юрушевою, Дмитро Ступка, Тарас Тополя, Alyosha, Артем Пивоваров, Андре Тан, Олена Шоптенко, Олена Лавренюк, Богдан Юсипчук, Монро та багато інших.

Присутніх на вечірці своїм виступом порадував співак Ivan Navi.

Про фільм:

У будь-який подружній парі може настати той момент, коли ви в ліжку вже спробували все. Постійно треба вигадуватищось нове, щоб ця машина кохання все працювала і працювала. У світської левиці Ілони та бізнесмена Ігоря начебто виходить робити своє статеве життя різноманітним, але навіть їхній механізм може дати збій. Вірніше, дає збій Ігор, який став менш енергійним із роками, йому потрібна підзарядка, щоб знову йти в бій. Що вони тільки не пробували: і рольові ігри, і тантричний секс – нічого не допомагає. У пошуках потрібного засобу пара зайде настільки далеко, настільки буде потрібно. І обов'язково вони доможуться свого.

На широкі екрани фільм "Свінгери-2" стартує від 1 березня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції