Дімопулос у чорному бікіні знялися для шоу "Вишка"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Селебрітіс активно готуються вражати стрибками у воду з 10-метрової вишки.

Вже у жовтні на каналі 1+1 стартує спортивно-розважальне шоу "Вишка", яке є аналогом популярного в усьому світі шоу Celebrity Splash.

Вже стало відомо, хто з українських селебрітіс вражатиме неймовірною спортивною підготовкою та екстремальними стрибками в воду.

Серед них призер олімпійських ігор, плавець Денис Силантьєв, співачка Санта Дімопулос, співачка і ведуча Оля Полякова, ведучий ранкового шоу "Сніданок з 1 +1" Анатолій Анатоліч, оперний співак Володимир Гришко, співак Олексій Матіас, фронтмен гурту ТНМК Олег "Фагот" Михайлюта, актор театру і кіно Віталій Борисюк, актриса і телеведуча Руслана Писанка, телеведуча Кароліна Ашіон та багато інших.

В рамках проекту "Вишка" зірки вже встигли взяти участь у своєрідні фотосесії. Всі учасники шоу знялися у купальниках та плавках та продемонстрували чудову фізичну підготовку.

У спортивних змаганнях існує близько 60 варіантів стрибків з трампліну і 90 варіантів - з вежі. Учасники шоу будуть стрибати з тих же висот, що й справжні спортсмени - один, три, п'ять, сім з половиною і десять метрів, а також стрибкових трамплінів висотою один і три метри.

Нагадаємо, 1+1 розпочинає нове шоу, де зірки будуть стрибати у воду з 10-метрової висоти. Зірки українського шоу-бізнесу вже змагалися у танцях, співі, кулінарній майстерності та вікторинах на ерудицію. А от чи покажуть себе зірки так само вдало у небезпечному олімпійському виді спорту - стрибків у воду стане відомо вже зовсім скоро. 

Наступна публікація