Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полякова випустила пісню про непрості стосунки в Мережі: "Кому хочу, тому и лайкаю"

Супербілявка представила композицію "О Боже, как больно!".

Українська співачка Оля Полякова, яка отримала власний "губорояль", порадувала шанувальників випуском чергового танцювального хіта.

Так, артистка випустила нову пісню "О Боже, как больно!". Своє творіння Оля характеризує, як "сингл-метафору про розставання".

Іронічно, але пронизливо, нова пісня Супербілявки розповідає, "як це по-чоловічому – взяти і видалити з друзів" в соцмережі.

"Боже, как больно, и нет ничего этой боли больней… Боже, за что же ты удалил меня из друзей?" – співає Оля, нагадуючи своєю манерою виконання, що немає такої теми в світі, над якою не можна було б покепкувати.

Навіть якщо це розбите серце. Або особливо – якщо це розбите серце. Тому що після будь-якого розриву настає момент, коли "кому хочу, тому и лайкаю".

Автором музики синглу "О Боже, как больно" є Наталія Ярмоленко, авторами слів - Мирослав Кувалдін та Наталія Ярмоленко. Продюсер пісні - Михайло Ясинський.

Раніше анонс треку "О Боже, как больно" підірвав соцмережі. У перші ж дні після публікації його переглянули понад 60 тисяч людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції