Помер один із засновників гурту Slipknot Джої Джордісон

Музикант "мирно помер уві сні".

Співзасновник американського ню-метал гурту Slipknot, ударник та гітарист Джої Джордісон у понеділок, 26 липня, пішов із життя у віці 46 років.

Про це пише журнал Rolling Stone.

Представник його сім'ї розповів, що музикант "мирно помер уві сні". Водночас причина смерті не розголошується.

"Смерть Джої залишила в нас порожні серця і почуття невимовної печалі", - йдеться в заяві рідних Джордісона, які повідомили про намір провести приватну панахиду.

Вони звернулися до "всіх, хто знав Джої, розумів його кмітливість, ніжний характер, величезне серце і любов до всього, що пов'язано з родиною і музикою" з  проханням "поважати нашу потребу в самоті і спокої".

Джордісон грав з групою металістів з Де-Мойна, штат Айова, які називали себе Pale Ones, а потім Meld, поки він не запропонував їм змінити назву на Slipknot в 1995 році.

За декілька років склад гурту розширився до дев'яти учасників, які носили страхітливі маски. "Скажені ритми Джордісона і бласт-біти дет-металу стали вирішальними складовими раптового успіху групи", - йдеться у матеріалі.

Ударник залишив команду в 2013 році, вказавши на "особисті причини". Через кілька років він розповів, що пішов через неврологічне захворювання.

"Я дійсно захворів жахливою хворобою під назвою поперечний мієліт, я втратив ноги, - зазначав він аудиторії під час церемонії вручення нагороди Metal Hammer Golden Gods Awards в 2016 році. - Я більше не міг грати. Це була форма розсіяного склерозу, чого я б не побажав навіть своєму ворогові".

Окрім Slipknot, Джордісон також заснував Vimic, був гітаристом хоррор-панк-групи Murderdolls, ударником альт-метал гурту Scar the Martyr, Sinsaenum тощо.

Раніше на 82-му році життя помер один із найвизначніших музичних продюсерів в історії Філ Спектор. Він справив великий вплив на музику 1960-х, спродюсував хіти для Beatles, Тіни Тернер, Rolling Stones, Боба Ділана та створив власний метод запису альбомів. Однак помер у в'язниці, відбуваючи термін за моторошне вбивство, у якому так і не зізнався. Яким насправді був легендарний продюсер - читайте за посиланням.

Наступна публікація