Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помер Олексій Булдаков: життєвий шлях від генерала Іволгіна до бази "Миротворця"

Артист помер сьогодні в Улан-Баторі.

Як стало відомо, помер зірка стрічки "Особливості національного полювання", радянський актор Олексій Булдаков, якому було 68 років.

Як повідомляється, причною смерті актора, який перебував на гастролях у Монголії, став тромб, що відірвався, а також відомо, що Булдаков страждав на гостру серцеву недостатність на тлі ішемічної хвороби серця.

Народився артист 26 березня 1951 року в селі Макарівка Ключевського району Алтайського краю. Згодом його сім'я переїхала в Павлодар.

Олексій Булдаков_1

В дитинстві займався боксом і класичною боротьбою.

Після закінчення театральної студії при Павлодарському драматичному театрі ім. А. П. Чехова, працював на тракторному заводі. З 1976 року розпочав свою акторську кар'єру, граючи спочатку у місцевому театрі, а згодом - у театрі-студії кіностудії "Білорусьфільм".

До 1995 року Олексій Булдаков був переважно актором другого плану, але роль генерала Іволгіна у фільмі "Особливості національного полювання" зробила з нього по-справжньому народну зірку.

Окрім звання Народного артиста Російської Федерації, яке актор отримав 2009 року, він був у списку діячів культури, які відкрито виступили на підтримку агресивної політики президента РФ Володимира Путіна стосовно України і Криму.

Олексій Булдаков  2014 року став одним з підписантів так званого "Колективного звернення до російської громадськості діячів культури Росії в підтримку позиції Президента щодо України і Криму" через що 2017 року і потрапив до бази сайту  "Миротворця".

Артист був одружений двічі. 

Олексій Булдаков_2

Першою дружиною Булдакова була акторка Людмила Кормуніна, яка раптово померла 2016 року. Вдруге актор одружився наприкінці 1993 року на директорці взуттєвого магазину Людмилі.

Також відомо, що у Олексія залишився син Іван, 1988 року нарродження, який наразі живе на Мальті разом з матір'ю, з якою Булдаков не перебував у офіційному шлюбі.

Зазначимо, Олексій Булдаков помер у готелі, у столиці Монглії, Улан-Баторі, куди приїхав на гастролі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції