Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Помилився в своєму рішенні": Джастін Тімберлейк публічно перепросив дружину за ніжності з іншою

Співак кається, що дозволив собі таку поведінку.

Популярний американський співак Джастін Тімберлейк, якого нещодавно заскочили за ніжностями з акторкою Алішею Вейнрайт, порушив мовчання і прокоментував прикрий інцидент.

На своїй сторінці в Іnstagram 38-річний виконавець опублікував пост, в якому розкаявся за скоєне.

"Я намагався триматися подалі від пліток стільки, скільки міг. Але заради моєї сім'ї я повинен розвіяти чутки, які заподіюють біль людям, яких я люблю. Кілька тижнів тому я сильно помилився в своєму рішенні, але дозвольте мені уточнити: між мною і моєю колегою нічого не було. Я занадто багато випив того вечора і шкодую про свою поведінку. Це не той приклад, який я б хотів подати своєму синові", - зазначив артист у дописі.

Джастін Тімберлейк
instagram.com/justintimberlake

Також Джастін публічно перепросив дружину Джессіку Біл за свою поведінку.

"Я прошу вибачення у своєї прекрасної дружини і родини за те, що я поставив їх в незручну ситуацію, і зараз я намагаюся знову бути найкращим чоловіком і батьком, наскільки можу", - написав співак, зазначивши, що продовжує працювати над стрічкою "Палмер" і мріє, щоб цей фільм вийшов цікавим.

Зауважимо, що саме після знімань "Палмера", де Тімберлейк і Вейнрайт грають закоханих, вони були заскочені у одному із закладів Нового Орлеана.

Нагадаємо, не так давно Джастін Тімберлейк зізнався, що вони з Джессікою Біл зраджували одне одного.

Залиште свій коментар

Вибір редакції