Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пономарьов представив до сліз зворушливий кліп-фільм з екс-Nikita Наною

Виконавець випустив відео на ліричну композицію "Полонений".

Український співак Олександр Пономарьов сьогодні, 11 вересня, представив довгоочікуваний кліп на ліричний трек "Полонений".

Автором музики та слів став сам Олександр, режисером кліпу - Влад Разіховський. Головну роль у відео виконала екс-солістка Nikita та кохана композитора Руслана Квінти Анастасія Кумейко (Нана).

"Це дуже особиста історія, до якої я йшов останні кілька років. Чесно зізнаюся, за останній час мені не хотілося писати нових пісень і знімати кліпів: війна на Донбасі, криза в країні, якісь внутрішні переживання теж позначилися і на мені. Але, потрібно жити і рухатися далі, ми повинні прагнути до світлого майбутнього. Я знайшов в собі сили творити і буду радувати своїх шанувальників новими піснями і концертами по всій країні. Окремо, хочу подякувати надзвичайно талановитому режисеру Владиславу Разиховському за те, що зумів втілити мою давню мрію - зняти справжнє кіно", - розповів Олександр.

За словами головної героїні кліпу Анастасії, вона декілька днів провела, вивчаючи історії людей з подібними життєвими ситуаціями.

"На знімальному майданчику було досить непросто, але як тільки починала грати пісня, я переміщувалася в інший світ, жила життям героїні і переживала з нею всі труднощі. Складним емоційно в перший знімальний день був для мене момент, коли я лежала на підлозі в спальні і режисер говорив Саші: "Ти її втрачаєш, вона більше не буде колишньою, її не повернути, її зараз заберуть, це кінець ....". Далі я вже нічого не чула, бачила тільки світло ліхтаря, який зліпив мені очі, сльози заважали мені фокусуватися на чомусь. Мені здається, я пережила всю біль втрати і страждання наших героїв", - зізналася артистка.

Зауважимо, що зовсім скоро Олександр Пономарьов вирушає у всеукраїнський тур. У Києві грандіозне шоу відбудеться 26 листопада. Шанувальники зможуть насолодитися новою концертною програмою співака, в якій прозвучать улюблені старі і зовсім нові хіти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції