Пономарьов про весілля Матвієнко та Мірзояна: Я не знаю, як два артисти уживатимуться в одній родині

Молодята запросили співака, аби він заспівав під час їхнього весільного танцю.

Новоспечене зіркове подружжя Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, які відгуляли весілля 15 червня, захотіли свій перший танець молодих станцювати під виступ Олександра Пономарьова.

Співак не зміг відмовити закоханим і погодився заспівати у них на святі. Як розповів Пономарьов в коментарі журналісту ТСН, він познайомився з молодятами під час другого сезону проекту "Голос країни".

"Я знайомий з нашою парою з "Голосу країни". Тоня була в моїй команді, а ні, не в моїй. Вона щось тоді замутила весілля якесь, зробила номер цілий, що, типу, я наречений, а вона наречена. Я так розумію, що вони й запросили мене через це. Може Мірзоянчик ревнує. Вони тоді й познайомилися, я так розумію", - сказав Пономарьов.

ВідеоПономарьов згадав, як познайомився з Матвієнко та Мірзояном

Виконавець також розповів, чим для нього особливе весілля Тоні та Арсена. Олександр чесно зізнався, що не розуміє, як в одній родині уживатимуться два артисти.

"Я взагалі не знаю, як два артисти будуть уживатися в одній родині, але маю надію, що вживуться. Вони вже ж давно, зараз вони ж офіційно оформили свої стосунки. Для мене, на жаль, був не дуже гарний результат з моїх попередніх весілль, тому я не можу назвати себе досвідченим нареченим, але так у мене в житті вийшло. Я маю надію, що у них буде все добре. Просто для мене чомусь так, в голові, це, можливо, стереотип, що два артиста в одній родині, ну я не знаю, як будуть уживатися. Але ж вони живуть. І нормально. І дитина давно вже, і спілкуються, і працюють. І це їм не заважає", - висловив думку Пономарьов.

Також враховуючи сумний досвід попередніх весілль Олександр зізнався, що якщо у нього й буде ще одна урочиста подія він не знає, чи кликатиме гостей.

"Моє весілля буде тихим і якраз тут зараз дуже пасуватиме слово – інтимним. Тому що, я не впевнений, що навіть у мене гості будуть, якщо воно буде. Не хочу. Тепер вже. Боюся наврочити", - підсумував співак.

Нагадаємо, у Мережі з'явилося відео весільного танцю молодят Матвієнко та Мірзояна. Закохані станцювали під трек Пономарьова "Я люблю тільки тебе".

Кореспондент ТСН, Вікторія Дмитренко

Залиште свій коментар