Пономарьов про весілля Матвієнко та Мірзояна: Я не знаю, як два артисти уживатимуться в одній родині

Молодята запросили співака, аби він заспівав під час їхнього весільного танцю.

Новоспечене зіркове подружжя Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, які відгуляли весілля 15 червня, захотіли свій перший танець молодих станцювати під виступ Олександра Пономарьова.

Співак не зміг відмовити закоханим і погодився заспівати у них на святі. Як розповів Пономарьов в коментарі журналісту ТСН, він познайомився з молодятами під час другого сезону проекту "Голос країни".

"Я знайомий з нашою парою з "Голосу країни". Тоня була в моїй команді, а ні, не в моїй. Вона щось тоді замутила весілля якесь, зробила номер цілий, що, типу, я наречений, а вона наречена. Я так розумію, що вони й запросили мене через це. Може Мірзоянчик ревнує. Вони тоді й познайомилися, я так розумію", - сказав Пономарьов.

ВідеоПономарьов згадав, як познайомився з Матвієнко та Мірзояном

Виконавець також розповів, чим для нього особливе весілля Тоні та Арсена. Олександр чесно зізнався, що не розуміє, як в одній родині уживатимуться два артисти.

"Я взагалі не знаю, як два артисти будуть уживатися в одній родині, але маю надію, що вживуться. Вони вже ж давно, зараз вони ж офіційно оформили свої стосунки. Для мене, на жаль, був не дуже гарний результат з моїх попередніх весілль, тому я не можу назвати себе досвідченим нареченим, але так у мене в житті вийшло. Я маю надію, що у них буде все добре. Просто для мене чомусь так, в голові, це, можливо, стереотип, що два артиста в одній родині, ну я не знаю, як будуть уживатися. Але ж вони живуть. І нормально. І дитина давно вже, і спілкуються, і працюють. І це їм не заважає", - висловив думку Пономарьов.

Також враховуючи сумний досвід попередніх весілль Олександр зізнався, що якщо у нього й буде ще одна урочиста подія він не знає, чи кликатиме гостей.

"Моє весілля буде тихим і якраз тут зараз дуже пасуватиме слово – інтимним. Тому що, я не впевнений, що навіть у мене гості будуть, якщо воно буде. Не хочу. Тепер вже. Боюся наврочити", - підсумував співак.

Нагадаємо, у Мережі з'явилося відео весільного танцю молодят Матвієнко та Мірзояна. Закохані станцювали під трек Пономарьова "Я люблю тільки тебе".

Кореспондент ТСН, Вікторія Дмитренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: