Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пономарьов та Яремчук посперечалися через скандал на нацвідборі "Євробачення"

Співака обурила позиція одного з учасників нацвідбору SunSay.

Українські співаки Олександр Пономарьов та Марія Яремчук, які чуттєво заспівали разом, посперечалися через скандал на нацвідборі "Євробачення", йдеться у "Світському житті".

Олександр Пономарьов, який свого часу першим представляв Україну на пісенному змаганні, зауважив, що під час нацвідбору відмітив для себе SunSay, однак його розчарувала позиція учасника.

"Пісня для "Євробачення" була більш підходяща у SunSay. Але стосовно цього: "Я громадянин миру". Я категорично не сприймаю зараз ці речі. Ми зараз не в той час живемо і не в тій країні, для того, щоб бути "громадянином миру", - висловив свою думку Пономарьов.

SunSay кинулася захищати Марія Яремчук.

"Але ж він сказав, що він українець, просто працює з хлопцями з Росії. Мені просто шкода, що на нього стільки критики звалилося. Як на мене, він абсолютно далекий від політики, він не конфліктний", - заступилася за SunSay Яремчук.

"От, нажаль, у нашій країні не можна зараз бути абсолютно далеким від політики. Нажаль. Це зараз такий час", - не здався Пономарьов.

Нагадаємо, Андрій Данилко поділився подробицями конфлікту із Кіркоровим через SunSay. Суддя нацвідбору на "Євробачення" розсекретив закулісся конкурсу.

Відео Марічка Яремчук виправдовує аполітичність SunSay

Залиште свій коментар

Вибір редакції