Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Попереду ще кілька хіміотерапій і операція": Алла Мазур розповіла про боротьбу з раком

Ведуча запостила фото, зроблене під час проходження однієї з процедур.

Ведуча "ТСН.Тиждень" Алла Мазур, яка у листопаді 2019-го повідомила про виявлений у неї рак, продовжує вести боротьбу з онкологією.

Наразі зірка каналу "1+1" поділилася, як минає її лікування. За словами Алли, вона хотіла полікуватися в тиші і повідомити прихильникам вже "фінальну добру новину". Але оскільки фани часто запитують, як вона, то Мазур вирішила підтримати тих, хто також бореться з онкологією.

"Четверта хімія мені далась легше, ніж попередні три, хоч сил ще небагато. Побічні ефекти – традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є. Попереду ще кілька хіміотерапій – і операція. І я ще раз переконуюсь: Головне - почати вчасно! Тому знову закликаю усіх: перевірятись! Регулярно", - написала у своєму пості на Facebook ведуча.

Мазур порадила усім взяти за правило і перевірятися за декілька днів до дня народження – щоб не загубитися у датах.

"Якщо є тривожний прогноз – не панікувати. Перевірити його в кількох місцях. Бо навіть онкодіагнози у нас бувають хибними: сама тому свідок. Якщо все підтвердилось – не панікувати тим більше! І не відкладати лікування: в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи. Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в Інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте - і починайте шлях", - порадила Мазур.

Нагадаємо, не так давно ведуча Лідія Таран зі сльозами на очах поділилася, як колеги підтримують онкохвору Аллу Мазур. Ведуча неабияк пишається мужністю своєї коліжанки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції