Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Попри тотальне недофінансування Україна таки візьме участь у дитячому "Євробаченні"

Відбірковий етап почнеться вже завтра, 3 серпня.

Україна цьогоріч таки візьме участь у дитячому "Євробаченні".

З відповідною інформацією виступила прес-служба НСТУ. Так, Україна стала двадцятою країною, що братиме участь у міжнародному пісенному змаганні.

Щоправда, через тотальне недофінансування цьогоріч національний відбір вперше відбудеться онлайн, без телевізійної версії. Відбірковий етап почнеться вже завтра, 3 серпня.

"Участь у міжнародному конкурсі передбачає значні витрати телерадіокомпанії на проведення відбіркового етапу, а також обов’язковий внесок до Європейської мовної спілки – організатора конкурсу – за участь у змаганні. В умовах недофінансування компанії, НСТУ не має фінансової змоги здійснити всі необхідні витрати. Саме тому "Суспільне" вперше відмовляється від телевізійної версії національного відбору та проведе відбірковий етап лише онлайн, адже це дозволить мінімізувати витрати на виробництво", - йдеться у заяві прес-служби НСТУ.

Дитяче "Євробачення"
1tv.com.ua

Разом із тим, проблема сплати річних членських внесків до ЄМС та обов’язкового внеску за участь у дитячому "Євробаченні-2018" залишається відкритою. Так само поки немає коштів для забезпечення участі української делегації на міжнародному етапі конкурсу.

"Національна суспільна телерадіокомпанія України сподівається, що уряд виконає свої зобов’язання та дофінансує НСТУ згідно із законом "Про суспільне телебачення та радіомовлення України", - сказано у повідомленні.

Тим не менш Європейська мовна спілка вже підтвердила участь України в конкурсі на основі зобов’язання НСТУ сплатити необхідні внески восени.

Нагадаємо, що на початку липня у НСТУ повідомили, що вимушені цьогоріч відмовитися від участі України у дитячому "Євробаченні", оскільки не вистачає грошей на оплату участі нашого представника у міжнародному пісенному змаганні.

Вибір редакції