Популярна акторка Джейн Фонда шокувала звісткою про своє зґвалтування у дитинстві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка дала відверте інтерв'ю.

Американська акторка та письменниця Джейн Фонда під час свого відвертого інтервю спантеличила фанів зізнанням.

Як виявилося, у дитинстві майбутня зірка стала жертвою насильства. Сумна заява Джейн була опублікована в новому номері The Edit.

"Мене зґвалтували в дитинстві, а одного разу мене звільнили, тому що я відмовилася спати зі своїм начальником", - поділилася Фонда.

Крім того, актриса, виявляється,  довгі роки відчувала провину о тому, що сталося. Деталей неприємного факту своєї біографії Фонда не розповіла, але поспішила дати пораду жінкам.

"Я знаю, що молоді дівчата, які вже були зґвалтовані і навіть не знають, що це було зґвалтування. Вони думають: Це не повинно бути, тому що я не обрала неправильний шлях. Одна з найбільших речей, яку жіночий рух зробив це змусити нас усвідомити, що [зґвалтування і зловживання] не наша вина", - підкреслила вона.

Нагадаємо, Джейн Фонда – оскароносна акторка, котру номінували на премію сім разів. За свою кар'єру вона зіграла в 58 стрічках і серіалах, серед яких фільми "Загнаних коней пристрілюють, чи не так?", "На Золотому ставку", "Хижаки", "Босоніж по парку" і "Погоня".  

Залиште свій коментар

Вибір редакції