Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Популярна модель plus-size Тетяна Мацкевич розповіла, як їй вдалося полюбити своє тіло

Манекенниця з Латвії відвідала Київ.

Нині моделі plus-size, як от Ешлі Грем чи Тесс Холлідей, стрімко набирають популярність у світі.

Одна з таких манекенниць з Латвії, Тетяна Мацкевич, відвідала Київ і дала рекомендації українкам, як навчитися любити своє тіло, йдеться у "Сніданку з 1+1".

"Я прийняла себе такою, як є, поступово - спочатку вчилась аналізувати свої сильні сторони та підкреслювати переваги, згодом зрозуміла, що впевненість та харизма привертають увагу набагато більше, ніж ідеальні форми. Я почала ловити на собі захоплені погляди чоловіків та, зрештою, подобатися собі. Зараз я живу у гармонії зі своїм тілом. Мої розміри не заважають мені жити. Я - індивідуальність. Чому я повинна відповідати вигаданим стандартам?", - говорить модель.

Тетяна Мацкевич_2
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна Мацкевич

Зараз Тетяна - відома в Європі модель plus-size, яка неодноразово з'являлася на обкладинках журналів та є обличчям популярних брендів і прихильницею "бодіпозітіву". Вона змогла прийняти своє тіло, яким воно є, і тепер допомагає іншим жінкам з пишними формами позбутися комплексів.

Відео Зіркова історія: перша латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич

Цікаво, що в минулому році Тетяна Мацкевич стала музою, яка надихнула організаторів на створення першого у світі міжнародного конкурсу краси для моделей з пишними формами. Як учасниця від Латвії, Тетяна завоювала титул "Віце-міс".

Тетяна Мацкевич_5
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна Мацкевич

Зараз відома модель пишається своїми формами, але у шкільні роки мріяла схуднути. Тетяна почала набирати вагу в підлітковому віці через гени. Комплекси зробили молоду дівчину невпевненою в собі, а постійні дієти і вживання пігулок для схуднення негативно позначилися на здоров'ї. Незважаючи на бажання схуднути та чималі зусилля, Тетяна поверталася у свою вагу.

Тетяна Мацкевич_3
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна Мацкевич

"На шкільній дискотеці я не могла пройти через зал, так соромилася. Я себе не любила. Була рудою, кучерявою, пухкою. Всі мої подружки були худенькими. На їх фоні я відчувала себе "товстушкою", - зізнається Тетяна.

Небажання відповідати загальноприйнятим стандартам краси допомогло Тетяні позбутися комплексів і повернути впевненість у собі. Полюбивши себе такою, яка вона є, Тетяна не тільки побудувала успішну кар'єру моделі, але і знайшла жіноче щастя. Зараз 31-річна жінка – кохана дружина і мати двох дітей.

Тетяна Мацкевич_4
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна Мацкевич

Тетяна впевнена, що красива жінка - це доглянута і здорова жінка, незалежно від її розмірів. Вона радить дівчатам вдосконалюватись заради власних цілей, а не бажання відповідати стереотипам краси.

Нагадаємо, восени на телеканалі "1+1" стартує проект "Модель XL", учасницями якого стануть дівчата з пишними формами. Проект покликаний не тільки розширити сучасні уявлення про красу, але і допомогти простим жінкам стати впевненішими в собі, позбутися від комплексів і полюбити своє тіло.

Залиште свій коментар

Вибір редакції