Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Популярний актор розповів, які зміни в іміджі заважали йому їсти та говорити

Владислав Нікітюк постав у серіалі "Жити заради кохання" одразу у двох образах.

Сьогодні о 20:45 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра нового драматичного серіалу "Жити заради кохання".

Сюжет стрічки розгортається навколо давніх друзів Саші, Вадима, Сергія, Насті та Світлани. Колись молоді люди жили безтурботним життям, але нещасний випадок з одним із них перевернув їхні долі.

"Жити заради кохання"_4
прес-служба каналу "1+1"

Час минув, кожен побудував нове життя, але несподівано для всіх до однієї з дівчат повертається колишній коханий, з яким вона розлучилась багато років тому. Саме в цей момент головна героїня постає перед складним вибором – дати шанс минулому чи назавжди забути про нього.  

"Жити заради кохання"_6
прес-служба каналу "1+1"
Дар’я Єгоркіна

Головна героїня Вероніка, роль якої виконала популярна українська акторка Дар’я Єгоркіна, потрапляє у любовний трикутник між колишнім коханим (Артемом Мяусом) та теперішнім чоловіком (Влад Нікітюк), разом з яким вона виховує доньку та будує плани на майбутнє. Але тепер герою Влада Нікітюка, зірці фільму "Правило бою", доводиться боротися за щастя своєї родини.

"Жити заради кохання"_3
прес-служба каналу "1+1"
Влад Нікітюк та Артем Мяус

У стрічці популярний актор перед глядачами постає відразу у двох образах -  юному та більш зрілому. Як зізнався Владислав, йому навіть довелося змінити свій образ для ролі у стрічці "Жити заради кохання".

"Жити заради кохання"_5
прес-служба каналу "1+1"

"Наша стрічка, гадаю, стане дуже близькою кожному глядачу. Іноді усіх нас наздоганяють незавершені минулі справи. Мій герой – справжній сім’янин, який понад усе береже свою дружину та доньку. У більш зрілому віці він постане перед глядачами у новому образі. Для того, щоб показати трансформацію від юнака до справжнього чоловіка, наші гримери зробили мені бороду, з якою в житті я ходжу дуже рідко. Вона постійно відклеювалася, заважала говорити та їсти. Але завдяки їй на майданчику завжди панував сміх. Уявіть, серйозний момент, всі напружені, а в мене взяла і відклеїлася борода. Моя партнерка по знімальному майданчику Дар’я Єгоркіна завжди нестримно з цього сміялася", - зазначив популярний актор.

"Жити заради кохання"_1
прес-служба каналу "1+1"

У стрічці ролі також виконали Анастасія Чепелюк, Валерія Ходос, Артем Мяус, Наталія Васько, Олексій Яровенко та інші.

Виробництвом серіалу займалася "Стрелка production" під керівництвом продюсера Олени Васільєвої на замовлення телеканалу "1+1". Режисер стрічки - Сергій Толкушкін, відомий глядачам по роботі над популярними українським серіалом "Школа". Оператор-постановник - Олександр Бойко, художник-постановник - Вадим Шинкарьов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції